adalet-lisans-tamamlama

Adalet Lisans Tamamlama

Adalet normalde 2 yıllık bir bölümdür. Ancak bölümde yükselip lisans alanına taşımak isterseniz bunun için sizlere yapılacak sınavlara katılmanız gerekir.

İçindekiler

Adalet Lisans Tamamlama

Adalet Lisans Tamamlama 2 yıllık bir üniversiteden dikey geçiş ile 3. Sınıftan başlayarak hukuk fakültesi okumak ister misiniz? Bunun Türkiye’de hayal olduğunu düşünenler olabilir, fakat Uluslararası Travnik Üniversitesi ve Eurostar işbirliği ile Bosna Hersek’te artık bu mümkün.

Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu iseniz ve bunu bir lisans bölümüne tamamlamak istiyorsanız artık Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama ile hayalleriniz gerçek oluyor.

Bosna Hersek topraklarının en nadide bölgelerinden olan Travnik’te Türkçe olarak eğitim almak için herhangi bir koşulu ya da şartı yerine getirmek durumunda değilsiniz. Balkanların yükselen değeri Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde %100 Türkçe alacağınız eğitiminizle geleceğinize kendiniz yön verecek ve hem Türkiye’deki vakıf üniversitelerinin verdiği eğitimi göreceksiniz hem de onların kat kat altında fiyatlarla hukuk eğitimi alacaksınız.
Geleceğinize yön verecek bir sistem ile eğitim veren, sizlerin anadilinizde eğitim alarak hem konulara tamamen vakıf olmanızı hem de uluslararası standartlarda öğreniminizi tamamlayarak dünya hukuk piyasasına hızlı bir giriş yapmanızı sağlayacak bir üniversite için size Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni öneriyoruz. Alanında uzman eğitimci kadrosu, sınırsız olanakları, yemyeşil doğası ve Osmanlı zamanından kalma sayısız eseri ile Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama programına başvurmak için sayısız sebebiniz olacak.

Türkiye’de eğitim gördüğünüz üniversitenizin size şu güne kadar pek bir yarar sağlamadığını düşünüyor olabilirsiniz. Geçmişteki tercihinizin bugün sizin iş bulmanıza yardımcı olmadığını da zannedebilirsiniz, fakat artık 20 yıllık eğitim danışmanlığı tecrübesiyle Eurostar sizlere hayal bile edemeyeceğiniz düşük rakamlara Avrupa’nın yükselen değeri Bosna Hersek’te, Türkçe olarak bir hukuk eğitimi vaat ediyor. Üstelik Adalet Meslek Yüksekokulu’nda okuduğunuz 2 yıl da size kar olarak geri dönecek. Nasıl mı? Türkiye’de dikey geçiş ile bir üniversiteye geçmek istediğinizde nasıl ki 3. Sınıftan başlayarak lisans eğitiminize devam ediyorsanız, Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama sistemiyle de aynı haklara sahip olacaksınız.

Tabiki birçok hakla birlikte Türkiye’de sahip olunamayacak özelliklere de muktedir bir mezun da olabileceksiniz. Bundan dolayı da stres ve sıkıntı da yok. Kaydınızı yaptırıyorsunuz ve ders farklarınızı da görerek 3.sınıftan itibaren hukuk eğitiminize başlıyorsunuz. Ne bir ön şart sunuluyor önünüze, ne de İngilizce koşulu. Sizin Türkiye’de devlet okullarına vereceğiniz harç parası kadar bir ücrete Avrupa’da hukuk eğitimi görmenizi sağlayan tek kurum olan Eurostar, aynı zamanda Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne kayıt yaptırabilmek için de tek yetkili ve muktedir kuruluş olma özelliğini de taşımaktadır.

Tamamladığınız 2 yıllık eğitimle birlikte artık 4 yıllık bir hukuk fakültesi mezunu olacak ve Bosna Hersek’te bir avukat olarak çalışabileceksiniz. Böylece Türkiye’de çok zor şartlar altında girilen ve daha sonra okunulan hukuk fakültesini sizler fahiş bir ücret ödemeden, Bosna Hersek gibi olanakları ve eğitimi gelişim içerisinde olan bir Avrupa ülkesinde bitiriyor ve Türkiye’ye gelip sadece birkaç küçük prosedürü yerine getiriyorsunuz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!