uluslararasi-travnik-universitesi-dikey-gecis

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş

2 yıllık bölümleri okuyan ve mezun olan kişiler sonrasında eğitim hayatını yükseltmek isterse dikey geçiş sınavları ile bu hakkı kazanabilir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Lisans tamamlama yapmak isteyen herkese müjdeli bir haberimiz var. Herhangi bir sınav şartı olmadan Bosna Hersek’de lisans tamamlama yapabilirsiniz. Dikey geçiş sınavı stresi olmadan, üniversiteye kabul edilebilir ve 3. Sınıftan başlayarak yurtdışı lisans tamamlama sayesinde kendi alanınız ile doğru orantılı olan bölümden mezun olabilirsiniz. Bosna Hersek lisans tamamlama ile yeni bir hayata başlamaya hazır ol.

Türkiye’ye 80 dakika uçuş mesafesi ile yakın, kardeş ülke Bosna Hersek siz öğrencileri ağırlıyor. Ön lisans mezunu olduğuna pişman mısın? Asla lisans bitiremeyecek, tamamlayamayacak gibi hissediyor musun? Oysa ki durum hiç de öyle değil. Bosna Hersek lisans tamamlama size üniversite diplomasına sahip olma kapılarını açıyor. Hepimizin hayali üniversitede eğitim almak.

Yurtdışında bunu yapabilmek ise elbette çok daha keyifli bir sürecin içerisinde yer almamızı sağlayacaktır. Üstelik tarihi ve kültürü ile kendimizi yakın hissetmemizi sağlayacak olan bir ülkede eğitim alabilmek de oldukça eğlenceli olacaktır. Bosna Hersek ortak tarihimiz ve kültürümüz ile bizleri cezbetmektedir.

“Sana bir şeyi nasıl bilebileceğini öğreteyim mi? Bildiğin zaman bildiğini anla, bilmediğin zaman ise bilmediğini… “ Konfüçyüs

Üniversitelerinin kapılarını bizlere açması bizleri Avrupa’da eğitim konusunda teşvik etmektedir. Son yıllarda artarak devam eden eğitim işbirliğimiz sonucunda binlerce öğrencimiz her yıl Bosna Hersek’de eğitim almaktadırlar. Yurtdışı lisans tamamlama ile dikey geçiş sayesinde hayal ettiğin meslekte çalışabileceksin.

Dünyada ki üniversitelere göre oldukça ekonomik rakamlara eğitim almak ve hedeflerini gerçekleştirmek istiyorsan en doğru yerdesin. Ülkemizde yer alan onlarca farklı ön lisans bölümü yer almakta ve öğrenciler bu bölümlerden mezun olduklarında ara elaman statüsünde olmaktadırlar. Daha prestijli bir yaşam ve daha yüksek bir gelir elde edebilmek istemektedirler. Ön lisans bölümlerini bir kademe yukarı taşımak istemekte ve o bölümü tamamlayarak dört yıllık bir fakülte mezunu olabilmek için çabalamaktadırlar.

Sizde Ön lisans mezunu iseniz ve kendi alanınızda en iyi olabilmek ve hayallerinize kavuşabilmek yurtdışı lisans tamamlama yapmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz demektir. Adalet meslek yüksekokulu mezunları en çok istedikleri hedefe Bosna Hersek’de ulaşabilmekte ve burada hukuk fakültesine tamamlama yapabilme şansına sahip olmaktadırlar. Türk hukuk fakülteleri ile eş değer bir müfredat uygulayan üniversitemiz önemli fırsatlar sunmaktadır.

Öğrenciler buradan mezun olduklarında Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok farklı ülkesinde de denklik alabilmektedirler. Geleceğin adalet sağlayıcıları arasında yer almak isteyen herkes için en doğru seçim Bosna’da lisans tamamlama olacaktır. Yurtdışında lisans tamamlama sizleri geleceğe taşıyacaktır. Bosna Hersek lisans tamamlama sunduğu bu güzel olanaklar sayesinde öğrencilerimizi büyülemektedir. Ayrıca elektrik, makine, mimarlık, inşaat bölümlerinde de yurtdışında lisans tamamlama yapılabilmektedir. Önlisans mezunları diplomaları ile başvurmaktadırlar. Bosna Hersek dikey geçiş avantajından hemen yararlanabilmektedirler. Yurtdışında lisans tamamlama son yıllarda Türk öğrenciler arasında oldukça popüler.

Bosna’da lisans tamamlama kardeş ülkemiz olması sebebiyle öğrencilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Siz de kendinizi evinizde hissedeceğiniz ülkemizde gönül rahatlığı ile eğitim alabilir; hayata hızlı bir şekilde atılabilirsiniz. Artık hiçbir şey hayal değil. Tek yapman gereken diploman ile başvurunu gerçekleştirmek ve senden istenen evrakları hazırlamak.

Sitemiz üzerinden tüm bölüm, süre ve üniversite ile ilgili detaylı bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Siz de bizlere anında ulaşabilirsiniz. Tüm dikey geçiş ile ilgili bilgiler sitemizde yer almaktadır. Hedefiniz bir tık ötenizde sizi bekliyor. Yurtdışı adalet lisans tamamlama, yurtdışı elektrik lisans tamamlama, yurtdışı makine lisans tamamlama seni hayallerine kavuşturuyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

Bosna Hersek üniversitelerinde 2 yılda üniversite diplomasına kavuşmak senin elinde. Türkçe destekli eğitimler sayesinde dil konusunda zorluk çekmeden eğitim almak mümkün. Hemen harekete geç evraklarını hazırla ve üniversitemizin öğrenciler arasında ki yerini al. Dünyada eğitim veren akademik kurumlar arasında Bosna Hersek en doğru seçim olacaktır.

Dışlanmadan, puanların düşürülmeden, kaliteli, eşitlikçi bir eğitim anlayışı seni bekliyor. Ofisimize gelerek uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız ve eğitimcilerimiz ile görüşmenizi gerçekleştirebilir; kendinize en uygun olacak seçeneği belirleyebilirsiniz.

Yurtdışında dikey geçiş yapmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Yurtdışında dikey geçiş kayıt tarihlerini kaçırmamak için acele edin. Yurtdışı adalet dikey geçiş, yurtdışı elektrik dikey geçiş, yurtdışı makine dikey geçiş eğitimleri seni geleceğe daha sağlam adımlarla taşısın.

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTELERİ ÖN KAYIT EVRAKLARI

  • Kimlik Fotokopisi
  • İkametgah(Nüfus Dairesinden) (Nüfus Kayıt Örneğine Eklenmemeli, Ayrı Olarak Alınmalıdır.)
  • Lise Diploma Fotokopisi (Henüz mezun değil ise daha sonra tamamlanabilir.)
  • 4×5 Ebatlarında Fotoğraf, Biyometrik, Arka Fon Beyaz (8 Adet)
  • Bu Belgeler Uluslararası Travnik Üniversitesi , Saraybosna Üniversitesi , Mostar Üniversitesi , Zenica Üniversitesi , Tuzla Üniversitesi İçin Geçerlidir.

2 Yıllık Adalet Dikey Geçiş

2 yıllık Ön lisans programları arasında en çok mezun veren bölümlerden biri adalet meslek yüksek okuludur. Bu bölüm Türkiye’de hukuk fakültesine tamamlama olanağı sağlamaktadır. Dünyanın en prestijli mesleklerinden birine sahip olmanızı sağlayan hukuk fakültesi Eşit ağırlık alanında en yüksek puana sahiptir. Kazanmak için neredeyse Dikey geçiş sorularının tamamını yapmak gerekmektedir. Bu da öğrencileri zorlamaktadır. Öğrenciler hayallerini gerçekleştirememekte ve hüsrana uğramaktadırlar. Ancak artık böyle bir sorun bulunmamaktadır. Çünkü Bosna Hersek’de yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim almak mümkündür.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi

Öğrenciler burada adalet diplomalarını saydırarak lisans tamamlama yapabilmektedirler. Sene kaybı yaşamadan hayal ettikleri o cübbeyi üzerlerine geçirebilecekleri ana kavuşabilirler. Bosna’da adalet dikey geçiş sadece 2 yılda sonuç alınabilen eğitimlerimizden siz de hemen faydalanabilirsiniz. Üstelik ister açık öğretimde okumuş olsun ister örgün eğitim almış olsun tüm öğrenciler üniversitemiz tarafından kabul edilmektedir. Bununla beraber ülkede imam hatipli öğrenciler de eğitim alabilmektedirler. Müslüman bir ülke olması sebebiyle öğrencilere herhangi bir ayrımcılık uygulaması yapılmamaktadır.

Yurtdışı adalet lisans tamamlama yapacak tüm öğrenciler uygulama ağırlıklı bir eğitim alarak mesleki yeterlilikte en üst seviyede olabilecekler. Bosna Hersek adalet lisans tamamlama konusunda uzman akademik kadro ile geçekleşmektedir. Bu sebeple öğrenciler mezun olup mesleklerine başladıklarında konuya hakim bir şekilde görevlerine başlayabilmektedirler. Bu da daha hızlı ilerlemelerini, rakiplerini geride bırakmalarını sağlayacaktır. Geleceğin hukukçuları burada yetişmektedir.

İnşaat Teknikerliği Mezunlarına Dikey Geçiş

İnşaat teknikerliği mezunları da Yurtdışı dikey geçiş yapabilmektedirler. Bosna’da lisans tamamlama sayesinde kısa bir sürede İnşaat mühendisi olabilmektesiniz. Uluslararası Travnik üniversitesinde yer alan inşaat mühendisliği bölümü bu öğrencileri koşulsuz kabul etmektedir. Sende hayal et ve gerçek olsun. Diploman ile gel kardeş ülkemizin güzide üniversitesinin bir parçası ol. Kontenjanları kaçırmadan kayıt işlemini gerçekleştir. Geleceğin binalarını sen inşa et. Bosna’da inşaat mühendisliği lisans tamamlama fırsatını kaçırma. Laboratuvar ortamı, atölye çalışmaları, uygulama imkanları ile Bosna Hersek İnşaat Teknikerliği lisans tamamlama tam size göre.

Gecikmeden kayıt olun; amfide ki yerinizi şimdiden ayırtın. Herkes üniversite okurken siz beklemeyin. Sınav stresine katlanmak zorunda kalmayın. Hem Avrupa’nın doğasıyla, güzelliğiyle huzur veren ülkesinde en güzel zamanlarınızı geçirin hem de üniversite eğitiminizi tamamlayın. Yurtdışında lisans tamamlama tam size göre. Kaliteli akademisyenlerden, öğrenci odaklı harika bir eğitim burada sizi bekliyor.

UIuslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İnşaat İnşaat teknolojisi
İnşaat Teknikerliği Yapı Denetimi
Yapı Denetim Yardımcılığı Yapı Teknolojisi
Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği
Ulaştırma ve Otomotiv Beton Teknolojisi
İstihkam/Ulaştırma Hazır Beton Teknolojisi
Karayolu Ulaşımı ve Trafik Raylı sistemler yol teknolojisi
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Yapı Denetimi

2 Yıllık mimari ve benzeri bölümlerden mezunlara mimarlık dikey geçiş fırsatı

Estetik, bilgi ve beceriyi kalbinde barındıran en prestijli mesleklerden biridir mimarlık. En çok da para kazandıran alan olarak tüm dünyada bilinmektedir. Çizim yeteneğinin önem kazandığı bir bölümdür. Bu nedenle burada eğitim almak isteyen çok sayıda öğrenci yer almaktadır. Mimarlık alanında en son teknolojileri, programları içinde barındıran Bosna Hersek mimarlık dikey geçiş ile sen de hedefine hızlıca ulaşmanın tadını çıkartacaksın. Restorasyon dahil birçok Ön lisans bölümünden mezun olan herkes diploması ile başvurmakta ve sınavsız eğitim almaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

Yurtdışında mimarlık lisans tamamlama seni gelecekte olmak istediğin noktaya taşıyacaktır. Buradan mezun olan öğrenciler ayrıca 47 Avrupa ülkesinde çalışabilmekte ve derslerini saydırabilmektedirler. Yurtdışında lisans tamamlama öğrencileri arasında yerinizi hemen ayırtın, geleceğin mimarları arasında en ön sırada yerinizi alın.

Eğitiminize 3. Sınıftan başlayın. Eğitimin Türkçe destekli olması dolayısıyla öğrenciler kendilerini rahat hissetmekte ve yabancı dil sorunları ile karşı karşıya kalmamaktadırlar. Sene kaybı yaşamadan 2 yılda Bosna’da lisans tamamlama yapın. Bosna’da dikey geçiş için acele et bu fırsatı kaçırmadan kayıt işlemlerini hemen başlat. Sende geleceğin mimarları arasında ki yerini hemen al. Ekonomik yıllık harç ücretleri ile tanış. Aile bütçeni sarsmadan eğitimini tamamla. Bosna Hersek ayrıca yaşam koşulları açısından da oldukça ekonomiktir. Öğrenciler evlerde kalmaktadırlar.

Üniversitede sosyal olanaklar da yer almaktadır. Öğrenciler kış sporları ile de yakından ilgilenmekte ve Bosna Hersek’in dünyaca ünlü kayak merkezlerini keşfetmektedirler. Bosnalılar dost canlısı, misafirperver insanlardır. Ayrıca öğrencilere karşı da özellikle daha içten davranırlar. Türkiye’den giden öğrencilerin ülkelerinde mutlu ve rahat olmalarını isterler.

Bosna Hersek’te birçok Türk öğrenci bulunmaktadır. Travnik şehri ise Türk öğrencilerin en yoğun olduğu, Boşnaklardan daha fazla Türklerin yaşadığı yerlerden biri haline gelmiştir.

2 Yıllık MYO elektrik teknikerliği ve benzeri bölümlerden mezunlara elektrik mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama programı

Yurtdışı dikey geçiş olanakları sayesinde her şey hayal ettiğin gibi olacak. Meslek yüksekokulundan mezun oldun. DGS sınavına hazırlanıyorsun ancak bir türlü başarılı olamadın. 120 sorudan oluşan bu sınavda Türkçe, matematik, geometri, sözel mantık ve sayısal mantıktan oluşan sorular seni daima başarısız hale getiriyor.

Sınav stresi sebebiyle bir türlü istediğin verimi sağlayıp, hayal ettiğin bölümü kazanamıyorsun. Öyleyse üzülme. Yurtdışında elektrik mühendisliği lisans tamamlama olanağı sayesinde sen de hedefine ulaşacaksın. Herhangi bir sınava girmeye gerek kalmadan üniversitemize kayıt olabilecek; hayallerini gerçekleştirebileceksin. Sen hayal et biz gerçekleştirelim. Bosna Hersek’te 2 yılda elektrik mühendisi olman için sana destek olalım. Hedeflerine giden bu yolda birlikte hızla yürüyelim.

Lisans tamamlamayı mevcut derslerimizi saydırarak 2 yılda gerçekleştirmekteyiz. Dil sorunu yaşamadan Türkçe destekli eğitimlerle örgün eğitimlerimizi tamamlamaktayız.

Yılların tecrübesi ile uzun zamandır Türkiye’den gelen öğrencileri yetiştiren üniversitenin öğrencilerimize sağladığı konfor da tartışılmaz derecede iyidir. Hepsi ile tek tek ilgilenmekte ve onları özenle yetiştirmektedirler. Kendi bölümünde eğitimine devam edebileceksin. Yeteneklerini bilgin ile taçlandıracağın bir öğrenim hayatının içerisinde yer alacaksın. Hedeflerini daima büyük tut ki gerçekleştirdiğinde her şeye değer olsun.

Yurtdışı elektrik mühendisliği lisans tamamlama eğitimlerini sizde alın, gelecekte sevdiğiniz mesleği yapabilme şansına sahip olun.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Elektrik/Elektrik İşleri Öğretmenliği Elektrik Enerjisi Üretim
İletim ve Dağıtımı Elektrili Cihaz Teknolojisi
Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği
Uçak Teknolojisi/ Uçak Elektriği Elektrik-Elektronik
Oto Elektrik-Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği
Termik Santrallerde Enerji Üretimi Elektronik
Elektronik Haberleşme Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Elektronik Teknolojisi Otomasyon İhbar Kontrol
Elektromekanik taşıyıcılar Endüstriyel otomasyon
Hidroelektrik santralleri Kontrol ve otomasyon teknolojisi
Kontrol Sistemleri Teknolojisi Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri

2 Yıllık Makine Mezunlarına Dikey Geçiş

Makine teknikerlerine Bosna’da dikey geçiş eğitimi mevcuttur. Makine Mühendisliği en önemli, en çok tercih edilen lisans eğitimleri arasında yer almaktadır. Türkiye’de 2 yıllık Ön lisans bölümlerinin bir kısmından bu bölüme Yurt dışı dikey geçiş mümkündür. Bu nedenle öğrenciler tarafından 2 sene süren bu eğitimler tercih edilmektedir. Öğrenci yurtdışı makine mühendisliği dikey geçiş bölümünde eğitim alabilmektedir.

Bosna’da lisans tamamlama fırsatını kaçırmayın. Eurostar Yurtdışı eğitime gelerek Önlisans diplomanız ile Bosna’da dikey geçiş kaydınızı gerçekleştirin. Hedeflerinize doğru yola çıkın. Siz de öğrenci olabilmeni keyfini yaşayın. Avrupa’da da geçerli olan bu diplomaya Bosna’da lisans tamamlama sayesinde siz de sahip olun. Yurtdışı lisans tamamlama fırsatlarını kaçırmayın. Makine mühendisleri arasında siz de yerinizi alın. Bosna Hersek Lisans tamamlama ile sende hedefine ulaş.

Üstelik hiçbir sınava girmeden bunu başarabilirsin. Uluslararası geçerli Europass mavi diplomaya sahip olabilirsin. Eğitimine 2. Sınıftan başlayarak sene kaybı yaşamadan mühendislik diplomasına kavuşabilirsin. Bosna Hersek adalet lisans tamamlama, Bosna Hersek elektrik lisans tamamlama, Bosna Hersek makine lisans tamamlama alanlarından mezun olduktan sonra uluslararası çalışabilirsin.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Makine Resim ve Konstrüksiyon
Makine yağları ve yağlama teknolojisi Makine/Mekatronik
Bilgisayar Destekli Makine-Resim Konstrüksiyon Ulaştırma ve Otomotiv
Otomotiv Teknolojisi Otomotiv Tasarım ve İmalat
Otomotiv /Motor, Otomotiv Satış Sonrası Hizmet Oto Motor Teknolojiler
Termik Motorlar ve Otomobil Termik Santral Makineleri
Tesisat Teknolojisi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim/ CAD/CAM Teknolojisi
İklimlendirme-Soğutma İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Raylı Sistemler Makinistlik, Gemi İnşaatı/ Gemi Makineleri
Gemi Makineleri İşletme Sıhhi Tesisat
Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Bilgisayar Destekli Teknik Çizim
Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi
Uçak yer destek sistemleri Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi
Gaz ve Tesisatı Teknolojisi İş Makineleri Operatörlüğü
Elektromekanik taşıyıcılar Bilgisayar Destekli Tasarım
Bilgisayar destekli makine Üretimde Kalite Kontrol
Endüstriyel otomasyon Bilgisayar destekli endüstriyel kalıpçılık
Yapı Donatım Teknolojisi Kontrol sistemleri teknolojisi
Enerji Demiryolu Araçları
Uçak Gövde Bakım/Uçak Gövdesi Doğalgaz ve Isıtma / Endüstriyel Kalıpçılık
Kalite Kontrol İhbar Kontrol
İş Makineleri Uçak Motoru
Uçak Teknolojisi/ Kalıpçılık

Dikey geçiş artık senin için çok kolay. Yurtdışında dikey geçiş yaparak hedefine ulaşacaksın. Üstelik yurt dışında eğitimini tamamlayacak Europass mavi diploma alacaksın. Bu uluslararası diplomaya sahip olmak için Bosna’da dikey geçiş gerçekleştirin.

Mavi diploman ile dilediğin Avrupa ülkesinde çalışma şansına sahip olacaksın. Ayrıca öğrenciyken de erasmus ya da staj olanaklarından yararlanarak diğer Avrupa ülkelerinde de eğitim alma fırsatını yakalayabilirsin. Bosna Hersek’de eğitim alanlardan biri olabilmek için acele et. Stresten uzak bir ülkede derslerine odaklanmak ve başarına başarı katmak istiyorsan Bosna Hersek Travnik üniversitesi en doğru seçim olacaktır. Sınav kaygısı yaşamadan yurtdışında dikey geçiş imkanı sunan üniversitemize kayıt olabilmek için bizlerle irtibata geçin. Bosna Hersek dikey geçiş koşulları için Uzman danışmanlarımızın yönlendirmesi ile lisans eğitiminizi tamamlayarak geleceğinize ışık tutun. Yurtdışında elektrik lisans tamamlama, yurtdışında makine lisans tamamlama, yurtdışında adalet lisans tamamlama seçenekleri burada seni bekliyor. Herkes gelecekte nasıl bir mesleğe sahip olacağı ya da nasıl bir gelir elde edeceği gibi kaygıları üzerinde taşımaktadır. Uzman danışmanlarımız sizi hedefinize giden yolda doğru yönlendirecek, bu endişelerden uzak durmanızı sağlayacak tercihi yaptırtacaktır.

Önlisans alanlarından lisans alanına geçiş noktasında size ışık tutacak; Bosna Hersek’in Travnik şehrinde 3. Sınıftan başlayarak eğitiminize devam etmenize olanak tanıyacaklardır. Yurtdışı lisans tamamlama ile ilgili bilgi almak için bizlere ulaşın. Bosna Hersek Lisans tamamlama hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulacak, geleceğiniz ile ilgili en doğru rotayı çizebileceksiniz. Yurtdışı dikey geçiş sizin Türkiye’de kendi mesleğinizi yapabilecek donanıma sahip olmanızı sağlayacak. Bosna Hersek dikey geçiş hakkını kullanmak için acele edin. Bosna Hersek dikey geçiş kontenjanlarını kaçırmayın. Yurtdışında adalet lisans tamamlama, yurtdışında elektrik lisans tamamlama, yurtdışında makine lisans tamamlama yaparak sene kaybı yaşamadan hızlıca mezun olun.

Yaşıtlarınız üniversiteyi bitirirken siz de onlardan geri kalmayın. Balkanların en sevilen ülkesinde Bosna’da adalet dikey geçiş, Bosna’da elektrik dikey geçiş, Bosna’da makine dikey geçiş seni bekliyor. Bosna Hersek Lisans tamamlama yapmak isteyen öğrencilerimiz lise diplomaları ve Önlisans diplomaları ile bize başvuruda bulunacaklardır.

Ülke turist vizesi gerektirmemektedir. Bosna Hersek Lisans tamamlama başvurusu yapan öğrenciler öğrenci vizesi başvurusuna ihtiyaç duyacak bu da bizler tarafından öğrenci adına gerçekleştirilecektir.

Yurtdışında adalet dikey geçiş, Yurtdışında elektrik dikey geçiş, yurtdışında makine dikey geçiş, yurtdışında mimari restorasyon dikey geçiş yapacak öğrenciler mutlaka bu oturum başvurusu işlemlerini tamamlamak durumundadırlar. Bosna’da mimari restorasyon lisans tamamlama, Bosna’da adalet lisans tamamlama, Bosna’da elektrik lisans tamamlama daha parlak bir geleceğe sahip olmanı sağlayacak eğitimi sana sunuyor.

Hayallerinden asla vazgeçme. Mezun olduğun Önlisans bölümünü sınav kaygısı taşımadan lisansa çevir. Bosna Hersek adalet dikey geçiş, Bosna Hersek elektrik dikey geçiş, Bosna Hersek Mimarlık Dikey Geçiş, Bosna Hersek Makine dikey geçiş için geç kalmadan sen de başvurunu tamamlamak için Uluslararası Travnik Üniversitesine kayıt ol.

#uluslararasıtravniküniversitesidikeygeçiş

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!