Travnik Otobüs-Tren-Uçak Seferleri

Travnik otobüs-tren-Uçak seferleri

Travnik otobüs tren uçak seferleri her daim mevcuttur. Bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmeniz mümkün değildir. Sürekli olarak belirli saatlerde ulaşmak..

Travnik otobüs-tren-Uçak seferleri

Bosna Hersek’in vezirler şehri Travnik şehri başkent Saraybosna’ya 90 km uzaklıktadır. Travnik Osmanlı’nın vezirler şehridir. Türkiye’den öğrenciler bu şehirde yer alan üniversitede eğitim almaktadır. Üniversitenin Türkçe destekli eğitim vermesi ve YÖK tarafından tanınması onu tercih sebebi haline getirmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Travnik şehrinde yer almakta ve öğrencilerimize kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Travnik Osmanlının vezirler şehridir. Osmanlı kültürü ve eserleri ile etkisini hala devam ettirmektedir. Bu nedenle öğrenciler bu şehirde kendilerini Türkiye’de gibi hissetmektedirler. Travnik şehrinde her yer yürüme mesafesindedir. Şehirlerarası otobüsler ile başkent Saraybosna’ya öğrenciler diledikleri zaman gidebilirler. Bosna Hersek ise İstanbul’a uçuş mesafesi olarak 1 saat 24 dakika mesafede yer almaktadır. Travnik otobüs-tren- uçak seferleri her gün gerçekleşmektedir.

Pegasus ve THY seferleri gerçekleşmekte ve öğrenciler son derece konforlu ve ekonomik uçuşlar gerçekleştirebilmektedirler. İstanbul’dan Otobüs ile gitmek isterseniz transit vize almanız gerekecektir. Önce Makedonya’ya geçer, oradan da Saraybosna’ya gelerek ardından Travnik şehrine geçebilirsiniz.

Travnik otobüs-tren- uçak seferleri açısından değerlendirildiğinde dileyen kişilerin Tren yolculuğu da tercih edebileceği görülmektedir. Trenle gitmek oldukça uzun zaman alacak ancak vakti olanlar için de bir o kadar keyifli olacaktır. Trenle önce Belgrad’a gitmek gerekmektedir. Bu ortalama 30 saat sürmektedir. Oradan da aktarma yaparak Saraybosna’ya gidebilirsiniz. Bu yolculukta ortalama 8 saat sürmektedir. Biraz zaman alsa da oldukça keyifli bir yolculuk olacaktır.

Travnik otobüs-tren- uçak seferleri size zahmetsiz ulaşım sağlar. Bu nedenle Travnik Üniversitesinde eğitim alan öğrenciler ve aileleri kısa sürelerde birbirlerine kavuşabilirler. Birbirinden güzel yol manzaraları, heybetli Balkan dağları, doğal güzellikleri ile sizi cezbedecek bir yolculuk öyküsünü hemen başlatın. Unutamayacağınız güzellikte yol hikayeleri en güzel anılarınız olsun.

#travnikotobüstrenuçakseferleri

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!