Travnik Sosyal Yaşam Ve Ekonomik Hayat

Travnik Sosyal Yaşam Ve Ekonomik Hayat

Yeşillikler içinde tam bir Anadolu şehri ile tanışmaya ne dersiniz? Sizlerin sosyal yaşamınızda Türklere olan dostlukları ile tanınan Travnik halkı sizleri mütevazi ile karşılamaktadırlar. Burası tüm güzellikleri ile göz boyayabilecek kadar özel bir şehirdir. Travnik sosyal yaşam ve ekonomik hayat zevk alınabilecek kadar güzeldir. Tarım ve hayvancılığın yapıldığı bu şehirde geçim oldukça uygundur. Keçileri bol, peynir yapımı süt üretimi fazladır.

Travnik sosyal yaşam ve ekonomik hayat öğrencilere ne gibi artılar getirir?

Öğrencilerin yeme ve içme ihtiyacı olan peynir, süt ve et fiyatları bolluk ile uygundur. Bu durumda yiyecek alışverişleri uyguna gelir. Et fiyatları diğer ülkede öğrenci yaşamına göre daha uyguna sunulabilmektedir. Elde edilen peynir yerini az bir kar ile marketlere bırakabilmektedir. Hafta sonu eğlencesi olacak olan mangal keyiflerini yaşarken bu ülkenin fazla et üretimi sayesindeki uygunluğundan faydalanabileceksiniz.

Sosyal yaşam giderlerinizde cafe ve restaurantlarda karşılaşacağınız ücret bakımından da uygunluk mevcuttur. Ayrıca sosyal yaşantınızda arkadaşlarınız ile bir araya geleceğiniz bu mekanlar tarih kokan Travnik sahnesi ile büyülenebileceğiniz bir atmosferde sizleri beklemektedir. Hem bahar ayları hem de kış ayı ile asla sıkılmayacağınız bir yerdir Travnik. Her sezon kendinize göre yapabileceğiniz bir sosyallik mevcuttur.

Travnik sosyal yaşam ve ekonomik hayat yerli halkın size sundukları ile daha özelleşebilmektedir. Siz de köy kahvaltınızda keçi sütü içip, öğlen yemeğinizde et ile mangal yapmak istemez misiniz? Osmanlı’nın izlerini adeta sırtına alan bu mimaride öğrencilik yaşamınızı yaşama arzusuna karşı koyamayacaksınız. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık birimleri ziyareti ile Travnik Üniversitesi kayıt işlemlerinizi kısa zaman diliminde tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için acele etmeye ne dersiniz?

Üniversitenin Konumu