Lonçaritça Mescidi

Lonçaritça Mescidi

Bosna Hersek’te Müslüman nüfus çok yoğundur. Pek çok çeşitli ırk bulunan ülke de dini değerlerde de değişiklikler gözlemlenebilir.

Lonçaritça Mescidi

Osmanlı imparatorluğunun en gözde eserleri Balkanlarda yer almaktadır. Özellikle Travnik şehri Osmanlı vezirlerinin yetiştiği yer olarak bilinmektedir. Bu nedenle Osmanlı dönemine ait irili ufaklı birçok eser burada boy göstermektedir. Bunlardan biri Lonçaritça Mescidi olarak anılmaktadır. İrili ufaklı mescitler çok fazladır.

Halk ibadetlerini bu mescitlerde zevkle gerçekleştirmektedir. Bu mescitler, bu güzel eserler günümüzde hala Müslüman halkın kullanımına açıktır. Lonçaritça mescidi ve diğerlerini sizde görebilir ve Osmanlının izlerini yüreğinizde hissedebilirsiniz. Size vereceği huzuru asla unutamayacaksınız.

Travnik’te bir Mescid Lonçaritça

Buraları turist olarak gezebilir; Lonçaritça mescidi ile tanışabilirsiniz. Ya da Türkiye’den Travnik şehrine lisans ve lisans tamamlama eğitimi için gelen öğrenciler arasında ki yerlerinizi alabilirsiniz. Birçok bölümü ve Türkçe destekli eğitimleri ile Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencilerimize sınavsız üniversite kapılarını aralamaktadır.

Burada birçok lisans ve lisans tamamlama için bölüm yer almakta ve Türkiyeli öğrencilerden herhangi bir ön koşul aramamaktadır. Bu yüzden her yıl Türkiye’den yüzlerce yeni öğrenci Uluslararası Travnik Üniversitesini tercih etmektedir.

Osmanlının kalbine bir yolculuk yapmak istiyorsanız bu eğitimlerden de yararlanabilirsiniz. Bosna Hersek’in ekonomik yaşam koşullarında düşük yıllık harç ücretleri ile üniversite eğitimi alabilirsiniz. Türkçe destekli eğitimler sayesinde hayalini kurduğunuz mesleğe kavuşabilirsiniz.

Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Telekomünikasyon, Lojistik, Mühendislik Yönetimi eğitim alınabilecek bölümler arasındadır. Bunların dışında İş Güvenliği, İletişim, Medya ve Gazetecilik, Finans, Muhasebe ve Denetim, Bankacılık ve sigortacılık, Pazarlama ve Ticaret, Girişimcilik ve Serbest Meslek, Turizm ve Otelcilik, İşletme Ekonomisi, İşletme Yönetimi, İşletme Enformatiği, Karayolu ve Kentsel ulaşım, Trafik Yönetimi, Hava Taşımacılığı, Uygulama Ekoloji, Çevre Koruma gibi bölümler de mevcuttur.

Gelin hem Lonçaritça mescidi gibi birbirinden güzel Osmanlı eserleri ile tanışın hem de lisans ya da lisans tamamlama eğitimlerinizi burada gerçekleştirerek; hayata hızlı hazırlanın.

#Lonçaritçamescidi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!