Yüzmeyi Sevenler İçin Açık Havuz

Yüzmeyi Sevenler İçin Açık Havuz

Yüzmeyi sevenler için açık havuz seçenekleri Travnik’te mevcuttur. Hem spor aktivitesi hem de kafa dağıtmanıza yardım edecek bu aktivite..

Yüzmeyi Sevenler İçin Açık Havuz

Spor yapmayı seven öğrenciler için Travnik Tron Otel hizmet vermektedir. Havuz alanlarında sürekli temizlenen havuzun içinde gönül rahatlığı ile yüzebilirsiniz. Bilmediğiniz bir ülkede havuza girmek risk taşır. Bu yüzden hijyenik olmayan yerlerde havuz suları mikropları daha çok üretmektedir. Ancak Travnik Tron Otel sayesinde tertemiz bir suya dalmanın keyfini alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gelerek havuz sefası yapabileceğiniz başka bir yer olamaz. Ülkenize dönmek istediğinizde masraf yapmak sizin için imkânsız ise geçireceğiniz tatil günlerinde de kendiniz vakit ayırabilirsiniz. Nasıl mı? Yurtta kapalı kalmayın. Gelin her zaman boş olan misafir odalarımızda farkı birkaç gün geçirin. Spor yapın, oyun oynayın, eğlenin, yiyin, için zamanın nasıl geçtiğiniz hiç fark etmeyeceksiniz. Tekrarını diğer tatil günlerine ayıracağınız rezervasyonlar ile hemen ayarlayabilirsiniz. İnternet üzerinden uzaktaki yakınlarınız ile bağlantı kurarak otelimiz hakkında herkesin fikir edinmesini sağlayabilirsiniz. Yorumlar, otel özellikleri, fiyat, kaç gün kalabileceğiniz, ödeme koşulları hepsi dünyanın her yerinden gözlemlenerek tercih yapabileceğiniz fikirler oluşturacaktır.

Günlük Rezervasyon Almaktadır

Resepsiyon hizmetimiz her zaman açıktır. En uygun teklifleri sunarak kalmanızda yardımcı olacak arkadaşlarımız Türkçeyi az çok konuşabilen kapasite olduğundan anlaşmanız kolay olacaktır. Travnik Tron Otel yılların verdiği deneyim ile gelecek müşterinin arzularını hemen dile getirecek tercümanlar bulundurmaktadır. Genellikle Sırpça ve Hırvatça kullanılsa da bütün ihtimalleri düşünen motelimiz tercüman bulundurmaktadır. İçerde bulabileceğiniz bankamatiklerimizden para çekimi havale yapabilirsiniz. Dışarı çıkmadan hemen her şeyi elinizin altına getirmiş olan Travnik Tron Otel ile gününüz harika geçecek. Bar işletmemiz ile de 20 yaşın üzerindeki müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Evcil hayvanları olanlar için uygun bir tercih olmasa da aileniz ve yanınızda olan dostlarınız için biçilmiş kaftan olacaktır.

#yüzmeyiseverleriçinaçıkhavuz

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!