Travnik Para Birimi

Travnik Para Birimi

Bosna Hersek’in resmi para birimi KM olarak bilinmektedir. Travnik para birimi de ülke para birimi ile aynıdır. Ülkenin her yerinde..

Travnik Para Birimi

Yurtdışı eğitim seçimlerini Travnik şehrinden yana kullanmak isteyen kişiler için bu kararı vermelerinde en etkili olan konu kesinlikle bu şehirde eğitim almanın ülkemize oranla 5’te 1’i fiyata denk gelmesidir. Travnik para birimi KM’dir ve ortalama 2 Euro’ya eşittir. Özellikle ülkedeki üniversitelerin ücretlerinin de ülkemize oranla çok daha uygun olması Türk öğrencilerin bu ülkede eğiti almak istemelerinde ana etkenlerden biridir.

Çoğu zaman yurtdışında eğitim almak isteyen kişilerin elini kolunu bağlayan bir konu olan maddiyat, Travnik şehrinde okumak isteyen kişiler için kesinlikle bir kriter değildir. Özellikle Travnik para birimi olan KM’nin ülkemizin para birimi olan TL karşısında çok yüksek bir değerinin olmaması ve ülkedeki günlük yaşamın son derece ucuz olması da Türk öğrenciler için Travnik şehrinin en doğru seçim olmasına neden olmaktadır.

Travnik’te Yaşamın Maliyeti

Her sene ortalama 50000 öğrenciye ev sahipliği yapan ve uluslararası alanda da son derece saygın bir eğitim kurumu haline gelen Uluslararası Travnik Üniversitesi her eğitim döneminde Türk öğrencileri de akın akın çekmektedir. Geçim konusunda kesinlikle insanların sorun yaşamadığı ender ülkelerden biri olan Bosna Hersek özellikle tüm beklentilerin tam anlamı ile karşılandığı özel bir eğitim ilkesi olarak her zaman insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Travnik gibi muhteşem doğası ile insanları kendisine hayran bırakn bir şehirde hem yurtdışı deneyimi yaşamak hem de kaliteli bir eğitim almak insanların hayallerini süsleyen bir seçenektir. Hem bu şehri hem de Bosna Hersek’i yakından tanımayan kişilerin dikkat ettikleri ilk konu öncellikle Travnik para birimidir. Bilindiği gibi bu ülkede kullanılan para birimi KM’dir ve 1 KM ortalama olarak 2 TL olarak işlem görmektedir. Buda insanların bu ülkede çok uygun ücretler karşılığında eğitim alabilmelerine olanak tanımaktadır.

#travnikparabirimi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!