Travnik Türkiye’ye Olan Uzakık Ve Ulaşılabilirlik

Travnik Türkiye’ye Olan Uzaklık Ve Ulaşılabilirlik

Bosna Hersek ile Türkiye arasında her daim uçak seferleri bulunmaktadır. 2 saat gibi kısa bir sürede Bosna Hersek’e gidebilir ya da oradan..

Travnik Türkiye’ye Olan Uzaklık Ve Ulaşılabilirlik

Türkiye ile Bosna Hersek birbirine oldukça yakın ülkelerdir. Bir uçakla rahatlıkla Türkiye’de Bosna Hersek’e ulaşmak mümkün. Dünyanın parlayan yüzü Travnik’te eğitim almak isteyen öğrenciler ulaşım açısından herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmıyor. Vezirler şehri Travnik Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya sadece 90 km uzaklıkta bulunuyor. İstanbul üzerinden Bosna Hersek’e yolculuk yapmak isteyen öğrenciler için pek çok uçak firması hizmet sunuyor. İstanbul’dan Travnik’e ulaşımın en kolay yolu havayolu ulaşımı. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Air Bosna havayolu firmaları İstanbul’dan Bosna Hersek’e ulaşım imkanı sunuyor. Travnik Türkiye’ye olan uzaklık ve ulaşılabilirlik konuları hakkında Eurostar eğitim danışmanlık ofislerimiz gerekli danışmanlık hizmetini sunuyor. Türkiye’ye yakınlığı nedeniyle Travnik gözde yurtdışı eğitim merkezlerinden biri haline geldi.

Travnik Türkiye’ye olan uzaklık ve ulaşılabilirlik hakkında Türk Hava yolları, Pegasus ve Air Bosna gibi ulaşım şirketleri büyük kolaylık sağlıyor. İstanbul üzerinden Saraybosna’ya ulaşım imkanı sunan hava yolu şirketleri sayesinde kısa sürede Saraybosna’da olma imkanına sahip olacaksınız. Saraybosna’ya geldiğinizde şehirlerarası otobüsler sizleri bekliyor olacak. Şehirlerarası otobüsler sayesinde Travnik’e ulaşım sağlayabileceksiniz.

Dünya’nın Parlayan Yüzü Travnik Sizleri Bekliyor

Türk öğrenciler üniversite seçimini Travnik şehrinden yana kullandıklarında haftanın yedi günü uçak ile ulaşım imkanına sahip oluyor. Saraybosna ile Travnik arasında şehirlerarası otobüslere binmek istemeyen ve yolu daha kısaltmak isteyenler araç kiralama imkanlarından faydalanabilir.

Travnik Türkiye’ye olan uzaklık ve ulaşılabilirlik bakımından en yakın şehirlerden biri. Öğrencileri iyi bir eğitim alabilmesi için tek yapması gereken şey Travnik Üniversiteleri’ne başvurmak. Türk öğrenciler yakınlık ve konumu nedeniyle Travnik’i tercih ediyor. Hızla yükselen şehirlerden biri olan Travnik özellikle Türkiye başta olmak üzere tüm öğrencileri çağırıyor.

Turkish Airlines Tek Yön 50-75 Euro

Gidiş Dönüş 70-150 Euro

Pegasus Tek Yön 100-150 Euro

Gidiş Dönüş 200-300 Euro

THY Tek Yön 150-200 Euro

Gidiş Dönüş 250-30 Euro

#travniktürkiyeyeolanuzaklıkveulaşabilirlik

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!