Travnik Vremeplov Kafe

Travnik Vremeplov Kafe

Öğrenciler olarak okul saatleri dışında vaktimizi sevdiğimiz şeylerle uğraşarak harcarız. Bu gayet doğal bir durumdur. Yemek yemek ya da..

Travnik Vremeplov Kafe

Travnik‘in en özel ve harika lezzetleri deneyebileceğiniz nescafenizi yudumlarken gazetenizi okuyabileceğiniz harika yerlerinden biri Travnik Vremeplov kafedir. Burada sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirirken mekanın otantik havasına kapılabilirsiniz.

Küçük bir ev konforunda dizayn edilen mekanda eski radyolar retro eşyalar görebilirsiniz. Kendinizi eski bir filmin ufak bir sahnesinde gibi hissedebilirsiniz. Huzur veren ortamı kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Bu güzel kafe nezih ve sakindir. Kitap okumak ve ders çalışmak için oldukça idealdir. Eski saatler ve gramafonların yer aldığı harika ortamda ruhunuz dinlenecek. Ayrıca yılbaşı, doğum günü ve ufak partileriniz için tercih edebileceğiniz kaliteli bir mekandır. Sizi kaleye götüren bir sokakta yer alır. 1960 yılına ait eski Travnik kartpostalları, tarihi resimleri duvarlarında görebilirsiniz.

Travnik Vremeplov Kafe’de Osmanlı kahve fincanlarından kahve içmek sizin için özel bir ayrıcalık olacak.

Krema içeren pastaları ve harika keklerini mutlaka denemelisiniz. Geçmişe dair küçük bir yolculuk yapacağını mekandaki tatlıların lezzetine bakmanızı öneriyoruz. Sıcak bir şekilde dekora edilmiş mekanda farklı kahve çeşitleri, çaylar ve alkollü içeceklerden içebilirsiniz. Travnik doğal güzellikleriyle ünlü bir yer olduğu kadar üniversitesiyle de meşhur bir kenttir. Uluslararası Travnik üniversitesinde eğitimini tamamlayan öğrenciler kentin doğal ve tarihi güzelliklerine alışarak burada daha fazla kalmak istiyor.

Uluslararası Travnik üniversitesi öğrencilerinin keyifli vakit geçireceği alanların başına gelen Travnik Vremeplov kafe otantik ortamıyla şehrin en güzel dinlenme alanlarından biridir. Başlı başına tarihi ve otantik bir şehir olan Travnik’de gitmek isteyeceğiniz pek çok yer var. Doğal alanları gezdikten sonra dinlemeniz için çok güzel mekanlarda var.

Travnik Vremeplov kafe çoğunlukla öğrencilerin buluşma yeri olsa da Travnik’e geldiğiniz zaman mutlaka ziyaret etmeniz gereken mekanların başında geliyor. Travnik şehrinin o güzel havası ile mekanın otantik ruhu sizleri mest edecek.

#travnikvremeplovkafe

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!