dil-egitimi

Bosna Hersek’te Dil Eğitimi

Bosna Hersek çok uluslu bir yapıya sahip olduğu için dil açısından da pek fazla çeşitliliğe sahiptir. Bosna Hersek’te dil eğitimi giden kişiler için..

Bosna Hersek’te Dil Eğitimi

DİL EĞİTİMİ

Bosna Hersek’te Dil Eğitimi, Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe eğitim projesinde eğitime 1.kur dil eğitimleri ile 20 gün içinde veriliyor ve yıl boyu ayrıca dersler verilerek boşnakça yeterlilikleri uygulanıyor.

dersleri daha iyi anlama ve algılama için alanında başarı sağlanmaktadır. Mezun olunduğunda öğrencinin Boşnakcası ileri seviyede olacak,mesleki eğitimlerde ise Türkiye’de okumuş gibi mezun olmuş olacaksınız

Boşnakça Üniversite tercih eden öğrenciler için

Boşnak Dili, yazıldığı gibi okunan, okunduğu gibi konuşulan latin harfleri ile öğrenilen ve öğretilen bir dil olarak karşımıza çıkmaktadır. Onu diğer dillerden farklı kılan yanı, kolayca öğrenilebilmesidir. İlkokul 4. Sınıftan itibaren öğrenmeye çalıştığınız ve üniversite sıralarına oturduğunuzda hala kendinizi anlatabilecek kadar konuşabildiğiniz ve hatta belki de hiç konuşamadığınız bir dilden çok daha fazlasını size sunmaktadır. İngilizce elbette dünya dilidir. Ancak yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin oldukça zor zamanlar geçirmesini sağlamaktadır. Boşnakça dilinde eğitim ise sizleri İngilizce kadar zorlamamakta ve kısa sürede öğrenilebilmektedir. Boşnakça, Bosna Hersek’te Türkçe bilen Boşnak öğretmenler tarafından öğretilmekte ve öğrencilerimiz bu avantaj neticesinde oldukça başarılı olmaktadırlar. Türkçe bilen Boşnaklardan öğrenilen Boşnakça sayesinde sizler daha kısa sürede, daha ileri seviyede dil üzerinde hâkimiyet kurabilmektesiniz. Yoğun bir program ile size sunulan bu eğitimde başarılı olmanın en önemli anahtarı, derslerde devamsızlık yapmamak ve anlatılanların düzenli bir tekrarını yapmaktır. Alanında uzman eğitimcilerinizin bu yönde size telkinlerini yerine getirmeli ve öğrenciliğin, yepyeni bir dil öğrenmenin heyecanını yaşamalısınız. Boşnaklar, dostluk ve kardeşliklerini bizlere daima göstermekte ve Boşnakça öğrenen gençlerimize de bu bağlamda son derece yardımcı olmaktadırlar. Bu nedenle Boşnak kardeşlerimiz gerek alışverişte, gerekse arkadaşlar arasında Boşnak dilinde destek her zaman gelecek ve size ellerinden geldiğince yardımcı olacaklardır. Bosna Hersek’te dili yerinde öğrenecek ve hiç zorlanmadan eğitim alacaksınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!