Camilerimiz Öğrencileri Cuma Namazına Beklemekte

Camilerimiz Öğrencileri Cuma Namazına Beklemekte

Camilerimiz Öğrencileri Cuma Namazına Beklemekte, Yurt dışı eğitim alırken kendi benliğimizden sıyrılmadan dinimizi yaşamamız gerekir. Okul...

Camilerimiz Öğrencileri Cuma Namazına Beklemekte

Yurtdışı eğitim alırken kendi benliğimizden sıyrılmadan dinimizi yaşamamız gerekir. Okul bitirdiğinizde anne- baba olmak, iyi bir idareci olmak ya da çocuk eğitmek için dinin desteğine ihtiyacınız olacaktır.

Geleceğe dair kaygı duymamak için dinimizde vacip olan camiye gitme gereğini ancak bu şekilde anlatabiliriz. Bosna Hersek üniversitelerinde küçük mescitlere sahip olsa da siz yine de Cuma günleri bile olsa tarihi camiler içinde namaz kılmaya dikkat etmelisiniz. Travnik Konator Camii bu seçeneklerinizin arasında olacak bir cami olabilir. Hem farklı bir cemaat ile haşır neşir olmuş hem de tarihi derinden izlemiş olursunuz. Camide kılacağınız iki rekât namaz bile iç huzurunuz için gerekli olacak duyguyu verecektir.

Vezirler Şehrinde Yolunda Gidecek Her İşte Siz Olun

Travnik Konator Camii gezinizden sonra dinlenme yeri olarak kahve yapılan mekânları seçebilirsiniz. Buraya gelene kadar geçeceğiniz birçok camii sonunda bekleyen kahve keyfi Bosna kahvesi olarak ikram edilerek sizi mutlu edecektir. Şehirde kaybolma veya yanlış yöne gitme imkânınız olmayacağından sadece dere boyunu izlemeniz yeterli olacaktır.

Zaten iki yaka olarak ayrılan şehir her iki tarafında da tarih ve güzellik taşımaktadır. Baştanbaşa bir güne sığdıramayacağınız bu şehirde baktığınız her yön yeşillik ve içinde zahmetli ellerin yattığı bir geçmiş yatmaktadır. Travnik Konator Camii ayaklarınızın götüreceği harika bir camidir. Burada mezarlıklar da da dua etmeyi unutmayın.

Tarihle birlikte kışın zor geçmesi nedeni ile kayak yapılacak alanlarda Bosna dağlarında yer almaktadır. Kayak takımlarınız ile birlikte güneş yaza dönene kadar dağların zirvesinde kayak yapabilirsiniz. Hem kışta hem de yazda eğleneceğiniz eğitim hayatınız burada çok güzel geçecek. Kışın kayak yapan yazın tarihten yeni bir sayfayı açan öğrenciler Ulusal Travnik üniversitesinde okumaktadır.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!