Crni Septembar

Crni Septembar

Crni Septembar, Bilardo oynamayı seviyor musunuz? Aynı zamanda oyun oynarken lezzetli pastalar atıştırıp çayınızı yudumlamak isterseniz Crni Septembar...

Crni Septembar

Bilardo oynamayı seviyor musunuz? Aynı zamanda oyun oynarken lezzetli pastalar atıştırıp çayınızı yudumlamak isterseniz Crni Septembar size göre. Travnik‘in oyun ve bar salonlarından biri de bu harika mekandır.

Bosnahersek’in kalbinde, muhteşem menü seçeneklerinden istediğinizi seçin.

Keyifli ve kaliteli tarihi mekan daha sonra oyun salonuna dönüştürülmüştür. Bosna Hersek Travnik’e gittiğiniz zaman bilardo ve oyun oynamak isterseniz gidebileceğiniz en uygun mekanlardan biri de burasıdır. Travnik Crni Septembar bilardo salonu olarak hizmet vermektedir. Travnik bir üniversite şehri olması nedeniyle çok sayıda öğrencisi bu harika mekana akın etmektedir. Burada özellikle öğrencilere yönelik eğlenceler, oyun etkinleri, bilardo turnuvalarına, da yer verilmektedir.

Tarihi mekanın harika atmoserinin tadını arkadaşlarınızla birlikte çıkarmak istiyorsanız acele edin!

Harika bir ortamda rahatlamak stresten arınmak istiyorsanız Crni Septembar tam da size göre. Uluslararası Travnik üniversitesine okumaya gelen öğrenciler bu mekanda çok keyifli vakit geçirebilecekler. Tarihi atmosferiyle öğrencileri büyüleyen özel şehrin harika manzarasını gezdikten sonra burada oyun oynamak bir ayrıcalık olacak. Dinlenip arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiz ortamlardan biri olan oyun salonunda dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.

Özellikle öğrenciler ve gençler için hazırlanmış bilardo masalarından oluşan bir yer olan Crni Septembar oyun salonu bilardo oynayabileceğiniz en keyifli alanlardan biridir. Burada oyun oynarken bir yandan da oyun salonunun bir özelliği olan bar ve cafe kısmına da geçebilir ve dilediğiniz gibi eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Genellikle gündüzleri açık olan ve gündüz daha çok ziyaretçisi bulunan bu mekan özellikle öğrencilerin okul çıkışında buluşma yeridir.

Sizde şehrin keyfini çıkarmak için tura çıkmışsanız Crni Septembar’ı da gezip görmeli veya oyun oynayan gençleri seyretmelisiniz. Gençler için kötü bağımlılıklar yerine bilardo gibi zeka oyunlarının öne çıkartıldığı oyun salonları üniversite çevresinde gittikçe artmaktadır. Kafe ve oyun salonları her geçen gün artmaktadır. Burada gelen gençler genelde okul çıkışı buraya uğramaktadır.

Crni Septembar yabancı ve Türk öğrencilerin ortak buluşma noktalarından birisidir. Ders çıkışı bilardo oynamak isteyen gençler özel turnuvalar için burada buluşurlar. Travnik gezinize sizde bir ara vermek ve bilardo oynamak istiyorsanız kaliteli oyun salonuna gelebilirsiniz. Burada keyifli vakit geçirebilirsiniz. Travnik’te keyifli saatler geçirilebilecek mekanların başında burası gelmektedir, sizde çok beğeneceksiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!