Damak Tadınızda Yeni Bir Lezzet

Damak Tadınızda Yeni Bir Lezzet

Damak Tadınızda Yeni Bir Lezzet, Yemekten sonra şöyle ehli keyif bir kahve içmek yeterince dinlendirici olacaktır. Kahvenin tadını getiren küçük kesme...

Damak Tadınızda Yeni Bir Lezzet

Yemekten sonra şöyle ehli keyif bir kahve içmek yeterince dinlendirici olacaktır. Kahvenin tadını getiren küçük kesme lokumlar ile birlikte aradığınız gerçek kahve tadı Lütfiya’nın kahvesi olacaktır. Kahve ve lokumun eşsiz buluşmasını içtiğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Kaliteli kahve çekirdeklerinden çekme kahve olarak yapılan taptaze mis gibi kahve içilmeye doyumu olmayan şık sunumu ile Lütfiya’nın kahvesi. Öğrencilerin mola verdikleri ilk anda ağızlarında tat olarak kalacak kahve dostlarınızla da ömür boyu konuşacağınız anılarınızın olmasına sebep olacaktır. Konuşurken sipariş vererek hemen hazırlanacak damak lezzeti ağır ateşte pişirilerek hazzın yoğun olması sağlanmaktadır. Göksu’nun aktığı dere boyunca uzanan Lütfiya’nın kahvesi önceden sadece önemli kişilerin ağırlandığı bir mekândı şimdi ise herkese açık tutulan bu yerde kendinizi özel hissedeceksiniz. Nehrin akan suları yanında kimler gelmiş kimler geçmiş diyerek tatlı bir kır havası alabilirsiniz.

Otantik Bir Sunumla İkramlar Yapılmaktadır

Boşnak kahvesi ülkeye özgün olarak sunulmaktadır. Tadı farklı gelebilecek kahveyi tatmadan Travnik’ten ayrılmanız doğru olmaz. Sunumda fincanlarınız özel olarak seçilen otantik modellerden beğenilmektedir. Masa başında bakır cezveler içinde kahveniz gözlerinizin önünde fincana aktarılmaktadır. Köpüğü bol, lezzeti bir harika olan Lütfiya’nın kahvesi içenleri bir daha buraya çağıracak kadar güzel bir lezzeti taşımaktadır.

Burnunuzdan hafif kahve kokan koku ve gözünüzden otantik bu sunum hiç gitmeyecek. Okulunuz bittiğinde ailenize ve sevdiklerinize alacağınız en büyük hediye bu kahve takımları olabilir. Yöreye has özellikleri ile takım olarak satılan bu eşyayı evinizde kullanmak yıllarca unutmayacağınız anılarınızı tekrar canlandıracaktır. Kulpsuz olarak üretilen fincanlar eski Osmanlı tarzı fincan kullanımına benzemektedir. Şimdiki fincanlar gibi tek ya da çift kulpu olmaması buranın özel kahve fincanı olduğunu göstermektedir.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!