geleceginizi-travnik-universitesi-ile-sekillendirin

Geleceğinizi Travnik Üniversitesi İle Şekillendirin

İyi bir işe sahip olmak istiyorsanız ve hayatınızı güzel bir şekilde kurabileceğiniz bir maaş almak istiyorsanız bunun için..

Geleceğinizi Travnik Üniversitesi İle Şekillendirin

NEDEN ULUSLARARASI TRAVNİK ÜNİVERSİTESİ?

Geleceğinizi Travnik Üniversitesi İle Şekillendirin Çünkü en son teknoloji ile üretilen cihazlara ve en ileri teknoloji ile hazırlanmış bilimsel laboratuvarlara sahip bir üniversitedir. Kaliteli ekipmanların yanı sıra kendini her daim yenileyen profesyonel eğitim kadrosu ile geleceğe ışık tutmaktadır. Eğitim dili Türkçe’dir Mezunları 47 ülkede geçerli Mavi diplomaya sahip olurlar.

TRAVNİK ŞEHRİNDE YAŞAM NASILDIR?

Şehir nüfusu Müslümandır. Osmanlı gelenek ve göreneklerini halen yaşatmaktadır. Türkiye’yi anavatan olarak görmektedirler. Dost kardeş ülke Bosna Hersek’in şehirleşmesi en düzenli, stresten en uzak, en doğal şehridir. Yemek kültürü ve kahve kültürü Türkiye’den farksızdır. Tüm bu sebeplerden öğrenciler kendilerini yurt dışında gibi değil Türkiye’de gibi hissederler. Bosna Hersek ve Travnik şehri güvenlik açısından da kusursuzdur. Bosna Hersek’te Para birimi kayem’dir. Öğrenciler aylık 500 Euro, yani 1000 kayem’e geçimlerini rahatlıkla geçimlerini sağlayabilirler. Travnik yaşamın kaliteli olduğu ekonomik şehirlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

ULUSLARARASI TRAVNİK ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUN OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Uluslararası Travnik Üniversitesi Fakültesi mezunları uluslararası geçerliliği olan Mavi diplomaya sahip olurlar. Bologna sürecine dâhil olan üniversitenin verdiği mavi diploma ile öğrencilerimiz 47 Avrupa ülkesinde mesleklerini yapabilmektedirler. Türkiye’de de tanınmakta olan diploma sayesinde ülkemizde de Avrupa Derecesinde Denkliklerini alabilen öğrenciler, Türkiye’de de çalışma ve eczane açabilme yetkisine sahip olmaktadırlar. Bu nedenle Uluslararası Travnik Üniversitesi Fakültesi mezunları asla işsizlik sorunu ile karşı karşıya kalmazlar ve geleceklerini daha üniversiteye adım attıkları ilk günden itibaren şekillendirmeye başlarlar.

Peki, daha ne duruyorsunuz? Haydi, bir an önce bizi arayın ve lise diplomanı ile ön kaydınızı yaptırarak hayallerinizin gerçekleştireceğiniz merdivenli yolun ilk basamağında birlikte buluşalım. Eğitiminiz süresince de o basamakları el ele tırmanalım.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!