gozlemlerle-adim-adim-travnikte-yasam

Gözlemlerle Adım Adım Travnikte Yaşam

Travnik’e gitmeden önce belirli araştırmalar yapılabilir. Bu hem orada aradığınızı daha kolay bulmanıza yardımcı olur hem de bölge hakkında..

Gözlemlerle Adım Adım Travnikte Yaşam

Eski bir Osmanlı şehri olan Travnik, bugün Bosna Hersek’nın geleceğe yansıyan yüzü. Yeşillikler arasında modern bir dünya kenti diyebiliriz Travnik için. Geçmişe bakan tarih kokan sokaklarını modern dokunuşlar ile Bosna Hersek’in dünyaya vermek istediği imaja büründürmüş bir şehrin sokaklarında gezinmektir Travnik sokaklarında gezinmek. Kainatın biraz cömertçe güzellikler sunduğu bir şehir burası. Öyle ki şehrin ortasından akan nehrin etrafında kurulmuş küçük kafeler ile tadına doyulmaz sohbetler bekliyor sizi Travnik’te. Travnik yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için rüya bir şehir. Uluslararası Travnik Üniversitesi ise bu rüya şehrin bilgi ile gülümseyen yüzü adeta.

Gözlemlerle Adım Adım Travnikte Yaşam

Gözlemlerle Adım Adım Travnikte Yaşam

Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencileri her yönü ile rahat bir şehirde istedikleri bölümü okuyabilmenin avantajını yaşıyorlar.Osmanlı’nın mirasları arasında yer alan Travnik şehri Avrupai tarzda eğitim alanları ve öğrencileri ile oldukça hoş olduğunu hissettiğimiz bir imaj sergiliyor bizlere.

Bosna Hersek’de üniversite eğitimi almak isteyen bütün öğrenciler için akıllarında ki ilk üniversiteler arasında yer alır Uluslararası Travnik Üniversitesi. Travnik şehrinin doğal dokusuna bakmaktan kendinizi alamayacağınızı düşünüyoruz. Travnik şehri içinde gözünüze ilk çarpan el değmemiş bir doğa içerisinde korunmuş tarihi bir şehir olacak. İstediğiniz her saat güvenlik sıkıntısı yaşamadan gidebileceğiniz kafeleri, işletmeleri ise Travnik şehrinde sizleri sıkı dostluklar kurmaya davet edecek. Unutulmaz anılar bırakabileceğiniz bu şehrin içinde farklı dokusunu hissedeceğiniz evler ve iş yerleri sanki ince zevkli bir mimarın elinden çıkmış gibi bir his uyandıracak sizde.

Ve Travnik halkı! Asla unutamayacağınız bir dostluk ile sizleri kucaklayacak olan Travnik halkı ne Osmanlı’yı nede Türkleri unutabilmiş değil. Bugün hala Türk kokan bir Osmanlı mirası olarak görüyoruz Travnik şehrini. Bosna halkının Türklere olan sıcaklığı ise öğrencilerimiz için en çok önerdiğimiz eğitim alanları arasına sokuyor Travnik şehrini. Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için cennet bir köşe yaratmak isteseydik ancak bu kadar sevimli ve güzel bir şehir sunabilirdik.

Travnik’te Yeme İçme

Travnik şehri içerisinde yer alan pek çok yiyecek içecek işletmesi menülerindeOsmanlı ve Türk mutfağına yer veriyor. Pek çok işletme sahibi Türkçe konuşabiliyor ki, yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için ilk aşamada oldukça önemli bir avantajdır bu durum.

Uygun yaşam şartları, abartısız ev kiraları ile üniversite eğitimi için aranılan şehirlerden birindeyiz. Sanki dünyanın bütün tehlikelerinden uzak sevimli bir şehirde yurtdışında üniversite eğitimi verilmek üzere kurulmuş küçük bir şehir dersek yanılmış olmayız burası için. Oldukça ucuz yaşam şartları ise Travnik şehrini yurtdışında üniversite eğitimi almak noktasında bizlere cazip kılıyor. Uygun ev kiralarının yanında akıl almaz derecede düşük olan yiyecek, içecek ve eşya fiyatları ülkemizin fiyat standartları ile karşılaştırılamayacak derecede düşük. İşte bu yüzden Türk kokan bir şehirde sanki kendi ülkemizde olduğunuzun hissi ile en iyi bölümlerde en iyi profesörlerle okuyabilmek için tercihiniz Uluslararası Travnik Üniversitesi olmalı diyoruz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!