hukuk-fakultesi-dikey-gecis

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Türkiye’deki tüm Adalet Meslek Yüksekokulu mezunlarını çok yakından ilgilendiren bir dikey geçiş sistemini sizlere sunuyoruz. Ul

İçindekiler

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Türkiye’deki tüm Adalet Meslek Yüksekokulu mezunlarını çok yakından ilgilendiren bir dikey geçiş sistemini sizlere sunuyoruz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama eğitimi önlisans eğitiminizi 4 yıllık hukuk fakültesi diplomasına çevirecek. Üstelik ekstradan onbinlerce lira para harcamadan, zaman ve yıl kaybetmeden Bosna Hersek gibi çok ucuz ve de rahat yaşayabileceğiniz bir yerde.

Zor durumdaki binlerce adalet mezununun geleceklerinden duydukları şüpheye Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak kayıtsız kalamazdık. Bunun için de Bosna Hersek’in en özel yerlerinden biri olan Travnik’te tamamen Türkçe olan bir hukuk fakültesi eğitimine dikey geçişten tüm herkes yararlanabilsin diye bir projeyi Türkiye’de yürütmeye başladık. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin Türkiye’deki tek yetkili kayıt ve irtibat bürosu olarak tüm danışmanlıkları ve yönlendirmeleri yapan Eurostar, hukuk fakültesi eğitimi almak isteyen Adalet Meslek Yüksekokulu önlisans mezunlarına yepyeni bir kapıyı da açmış oluyor. Türkiye’deki sıradan harç paraları kadar bir ücrete, yani sizleri hiç zorlamayacak bir meblağa hukuk fakültesinde okuma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlam eğitimi için ön bir şart aranmamaktadır. Sınav koşulu gerektirmeyen ve sizleri her halinizle kabul eden bir eğitim kurumudur Travnik. Herkesin hayal ettiği mesleği yapabilmesi, aklındaki işi icra edebilmesi için çaba gösteren ve bu uğurda 24 saat emek harcayan bir eğitimci kadrosunu bünyesinde bulunduran Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne ayak bastığınız ilk andan itibaren özel bir yerde olduğunu gözlemleyeceksiniz. Tek yapmanız gereken derslerinize gerektiği gibi çalışmak, sosyal aktivitelere katılmak ve dünya üniversitelerinde uygulanan öğrenme ve eğitim metotlarını uzman eğitimciler eşliğinde uygulamaktır.

Adalet Meslek Yüksekokulu mezunları 2 yıl okudukları üniversitenin şimdi tam anlamıyla değerini alabilecekler. Çünkü Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 3.sınıftan başlayarak alacakları hukuk fakültesi eğitimleri onları 2 sene sonunda çok önemli bir diploma sahibi yapacak. Dünyanın en değerli işleri arasında sürekli olarak bulunan avukatlık mesleğini yapabilmenin yolunun bu kadar kolay olabileceğini belki hiçbir zaman düşünmemiştiniz, fakat artık bunun bir gerçek olduğunu ve geleceğinizin kontrolünüz altına geçtiğini net bir şekilde görebileceksiniz. Kariyerinizin her bir aşamasında neler yapmak istediğinizi şimdiye kadar belki de hiç çizmemiştiniz veya detaylı bir plan altına yerleştirmemiştiniz. Bundan sonra Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama eğitimini alarak kendinize olan özgüvenininiz de yerine gelmiş şekilde tüm gelecek olan kariyerinizin bir haritasını yapabilecek ve sürekli olarak onun izinde gideceksiniz.

Yurtdışı eğitiminde Avrupa Denkliği önemli bir sorun teşkil eder. Özellikle Türkiye’deki kamu kurum ve kuruluşlarına girişte yurtdışında okumuş iseniz Avrupa denkliği şartı aranmaktadır. Bu hususta Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin yaptığı anlaşmalar ile Avrupa ile denkliği bulunmakta ve böylece Bosna Hersek’te almış olduğunuz eğitimi Türkiye’de geçerli kılabilmektesiniz.

İstediğiniz kontenjan ile ilgili Avrupa Derecesinde Denklik sonrası başvuruda bulunup atanabilme şansını yakalayabilmekte ve Türkiye’deki herhangi bir hukuk fakültesinden mezun olmuş gibi kabul edilmektesiniz. Ayrıca özel durum gerektiren avukatlık mesleğini mezuniyet sonrası direkt olarak Bosna Hersek’te icra edebilmektesiniz. Bu hakkınız otomatikman oluşmaktadır ve Türkiye’ye gelip mesleğinizi kendi topraklarınızda yapmak isterseniz de Avrupa denkliği sonrası verilecek olan 1 yıllık eğitimle tüm engelleri ortadan kaldırmış olur ve avukatlık mesleğine hazır hale gelmiş olursunuz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Lisans Tamamlama eğitimine yüz yüze görüşmeden dahi çok sıcak baktığınızı biliyoruz, çünkü gerçekten de herkesin beklediği ve aradığı bir programdı. Artık söz sizde ve harekete geçmeniz için bir telefonunuz yetmekte. Eurostar ile iletişime geçin ve detaylı bir şekilde ayrıntıları size anlatalım, kararınızı vermenizde yardımcı olalım.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!