Türkçe Hukuk Fakültesi

Yabancı Dil Destekli Hukuk Fakültesi

Adalet sistemi içerisinde yer almak isteyen kişiler geleceği hâkimi, savcısı ya da avukatı olmak isteyen kişiler Travnik’te hukuk eğitimini..

Yabancı Dil Destekli Hukuk Fakültesi

Yabancı dil destekli Hukuk Fakültesi Türkiye’ye ilgisi artan Bosna hersek Uluslararası Travnik üniversitesi yabancı dil destekli Hukuk Fakültesi eğitimi vermeye başladı.

Osmanlı devleti için çok fazla sayıda vezir yetiştirmiş olan Travnik şehrinde Uluslararası Travnik Üniversitesinde yabancı dil destekli Hukuk Fakültesi eğitimini uygun ve cazip bir fiyata hem de yabancı dil destekli olarak almak ister misiniz? “Kulağa hoş geliyor ancak, yurtdışında eğitim alabilmem için ailemin bütçesi yetersiz” dediğinizi duyar gibiyiz. Oysaki Uluslararası Travnik Üniversitesi yabancı dil destekli Hukuk Fakültesi eğitim Uygun Ücret yıllık harç bedeli karşılılığında eğitim olanağı sağlamaktadır. Evet, sizde Avrupa’nın ortasında en modern uygulamalar ile eğitimi olanağına sahip olabilir ve bunun için yüksek bedeller ödemek zorunda kalmazsınız. Uluslararası Travnik üniversitesine kayıt yaptırmak istiyorsanız tek yetkili kurum Eurostar yurtdışı eğitim merkezidir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Avrupa’nın en saygın ve en kaliteli eğitim veren üniversitelerinden birisidir. Ancak Yugoslavya’nın parçalanma süreci sonrasında Bosna Hersek’in küllerinden yeniden doğması ile birlikte sesini duyurabilen bu eğitim kurumu, son yıllarda tüm dünya üzerindeki bilim adamlarının ilgisini çekmektedir. Yeniden yapılanan eğitimi sistemi içinde en modern ve güncel bilgilerin öğrenciye aktarılmasına yönelik yapılan uygulamalar, akademisyenlerin ve öğrencilerin takdirini toplamaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim almayı tercih eden öğrenci, her şeyden önce puan uygulamasından muaf tutulmakta ve doğal olarak bu üniversite üzerinde yoğunlaşmaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi de bu ilkeyi benimsemiş ve puan uygulamasını eğitim sisteminde eklenmiştir . Öğrenci üniversiteye kayıt aşamasında üniversiteye giriş sınavı puanı sorulur ve, sadece lise diploması adli sicil kaydı ve sağlık raporunu ile başvuru yapması yeterli sayılır

Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk eğitimi alacak öğrenci, birçok açıdan yaşıtlarından daha avantajlı konuma geçecektir. Öncelikle dünya standartlarında ve insanlık hukukunun doğduğu bir coğrafyada eğitim alıyor olmanın avantajlarından yararlanacak, saygın hukuk adamlarının bilgisi, hayallerine ışık tutacaktır. Ayrıca Avrupa’nın ortasında olması ve hukuk adına yapılan çalışmalara yakın konumu ile eğitimini aldığı alanda yapılan tüm etkinlikleri takip edebilecek ve bu sayede eğitimini pekiştirecekti.

Hukuk sisteminin kâğıt üzerinde öğrenilmekten çok daha fazlası olduğunu, en güçlü hukuk adamları ile yaptığı söyleşilerde kavrayacak ve bilgilerini her geçen gün daha kullanılabilir. Hale getirecektir. Diğer taraftan Uluslararası Travnik Üniversitesinde verilen eğitim sonunda Avrupa Derecesinde Denklik derecesinde diploma olanağına sahip olacağı için, bu süreçte gelecek kaygısı yaşamayacaktı. Öğrenci mezuniyeti ile birlikte aldığı avrupa derecesindeki diploması ile dünyanın herhangi bir coğrafyasında kariyer yapma imkânı bulacağından, kendisine olan güveni artacak ve kendisini daha rahat ifade edebilecektir.

Uluslararası Travnik Üniversitesini öğrenciler açısından cazip hale getiren diğer bir özelliği de harç bedellerinin diğer üniversitelerin harç bedellerinin çok daha altında bir düzeyde olmasıdır. Öğrenci Türkiye’deki herhangi bir vakıf üniversitesinde hukuk eğitimi almak istese, ödeyeceği yıllık harç miktarı ortalama 8000 Euro ile 10.000 Euro arasında değişiyorken, öğrenci aynı yönde eğitim almak için Uluslararası Travnik Üniversitesini seçse çok daha altında bir rakam ödeyecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi yabancı dil destekli eğitim olduğu için, öğrenci dünya standartlarında eğitim alırken maliyet olarak çok düşük bir bedel ödemek durumundadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim alan öğrenci sadece eğitim adına değil, dünya görüşü olarak ta kendisini geliştirmektedir. Farklı bir ülkede ve farklı kültürlere ait insanlar ile birlikte yaşamanın getireceği hoşgörü ve esneklik, öğrencinin ufkunun genişlemesine vesile olacaktır. Ayrıca bu yaşlarda farklı ülke insanları ile kurduğu arkadaşlıkları gelecekteki hayatında yurtdışı bağlantısı olarak değerlendirebilecektir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!