Kışın Fırsatlarını Kaçırmayın

Kışın Fırsatlarını Kaçırmayın

Kışın Fırsatlarını Kaçırmayın, Öğrenci olmak biraz da ekonomik davranmaktır. Bu yüzden kendinizi dinlemek için gelebileceğiniz Travnik Garni Motel kış...

Kışın Fırsatlarını Kaçırmayın

Öğrenci olmak biraz da ekonomik davranmaktır. Bu yüzden kendinizi dinlemek için gelebileceğiniz Travnik Garni Motel kış indiriminden faydalanmanızı beklemektedir. Fiyatın keseyi sarsmaması yurt dışında eğitim alan öğrenciyi her zaman sevindirmiştir. İlk yarıyıl gelemeden önce yapacağınız avantajlı rezervasyonda öğrenciler karlı çıkacaktır.

Vizeler, sınavlar, projeler haylice yorulan kafanızı boşaltmak için eğer ailenizin yanına dönemiyorsanız Travnik Garni Motel’e gelerek dinlenebilirsiniz. Sıcacık bir banyo yaparak, yumuşacık yataklarda yatmak ve bir öğrencinin doyasıya uyku uyuyabileceği sessiz bir ortamdan başka ne isteği olabilir ki? Hele bir de doğanın mis gibi kokusu burnunuza geliyorsa değmeyin keyfinize. Dışarda boş yere hüzünlenerek dolaşmak yerine evinizin sıcaklığını koruyacak olan motel içinde dinlenmek yılın bütün yorgunluğunu atmanızda yardımcı olacaktır.

Kesintisiz İnternet Hizmeti

İnternet olmasa uzakta kalan sevdiklerinizden haber almak çok endişe verecek bir hal alacaktır. Otellerin internet hizmeti vermesi sizin için artı bir seçenek olacaktır. Travnik Garni Motel aradığınız iletişimi gerçekleştirmeniz için sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Sosyal çevrenizden uzak kalmadan yanınıza çağırmak istediğiniz kişilere ulaşmak için bedava internet ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Karşınızda televizyonunuz, cebinizde telefon ağlarınız ve uykuya ihtiyaç duyan vücudunuzu dinlendiren bir yatak bir öğrenciye yaz boyunca verebileceğiniz tek tatil keyfidir. Travnik merkez de sayılan yer taşıtların kolay ulaşabileceği yol üzerindedir. Küçük katlı motellerimiz içinde fazla insan olmayacağınızdan kendinize özel birkaç gün ayırmak hiç de zor olmasa gerek. Hafta sonu ya da hafta içi uygulamalarında fiyatlar fark edebileceğinden danışmanlıklarımızdan fiyat üzerindeki bilgileri alarak motelimizde kalmanız uygun olacaktır. Öğrenciler için fiyatlar bir kademe aşağı çekilerek önemli olduklarını gösteren Travnik Garni Motel işini bilen bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Çift Kişilik Oda 90 TL
Kahvaltı Tek Kişilik Oda 68 TL

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!