Öğrenciler İçin Lüks Kalma Yerleri

Öğrenciler İçin Lüks Kalma Yerleri

Öğrenciler İçin Lüks Kalma Yerleri, Travnik üniversitesine yakın olarak konumlanmış olan Travnik Motel Calypso öğrenciler için popüler bir seçimdir...

Öğrenciler İçin Lüks Kalma Yerleri

Travnik üniversitesine yakın olarak konumlanmış olan Travnik Motel Calypso öğrenciler için popüler bir seçimdir. Eşsiz doğa ile kucak kucağa kurulmuş olan motelden dağların her mevsim görünümünü izleyebilirsiniz. Teraslı odalardan rahatlıkla çıkarak ailenizle veya arkadaşlarınızla manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Açık olan teraslar masa ve sandalye gibi eşyalar ile donatılmış olduğundan oturmakta hayli zevkli olacaktır. Araçları olanlar için ücretsiz otoparkı bulunmaktadır. Gençlerin olmazsa olmazı internet bağlantısı bedava olarak motel içinde kullanılabilir durumdadır. Rezervasyon sürelerini takip ederek istediğiniz gün için işlem yaptırabilirsiniz.

Vlasiç’e 18 KM Ve Teslic’e 47 KM Uzaklıktadır

Travnik içinde olan Travnik Motel Calypso önemli merkezlere de yakın sayılmaktadır. Gidiş gelişte sıkıntı olmayacak olan motelde kaldığınızda ders saatlerinize göre çıkış yaptığınızda zamanında üniversite kapısında olursunuz. Araçları olmayanlar için otelden kalkacak olan servisler ile en yakın merkeze ulaşmanız da çok kolay. Travnik Motel Calypso içinde manzaranın kattığı dış güzellik yanında yüzme havuzu, evcil hayvan koruma yerleri, sigara içilen ve içilmeyen mekânlar, restoran, fitness merkezi, Wİ-Fİ bağlantısı, düz ekran televizyon, eğlence salonları bulunmaktadır.

7/ 24 resepsiyon hizmeti yanında oda servisi ile odanızdan çıkmak istemediğiniz anlarda sipariş verebilirsiniz. Travnik yeşili ile anılan bir şehir olduğundan her penceresinden farklı bir doğa harikasına tanık olacaksınız. Öğrencilerin hafta sonu için gelerek dinlenmek istediği zamanlarda ruhları dinlendirecek kadar mükemmel bir görüntü ile karşılaşacaklardır. Aile odaları ile uygun ödeme seçenekleri karşısında özlem gidereceğiniz ailenizi burada ağırlayabilirsiniz. Yurt dışında olmak duygusal anların çok olduğu zamanları göstereceğinden onlarla geçireceğiniz bir dakika bile sizin için çok önemli olacaktır. Bu yüzden Travnik Motel Calypso özleminizi gidermekte rahatlıkla yardımcı olacaktır.

Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Oda 101 TL
Kahvaltı Tek Kişilik 66 TL

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!