Pizzeria Cedar

Pizzeria Cedar

Pizzeria Cedar, Travnik'in yöresel tatlarını denemek isterseniz Pizzeria Cedar tam size göre bir yer. Travnik pizzasını yöresel sunumuyla yemek için daha...

Pizzeria Cedar

Travnik’in yöresel tatlarını denemek isterseniz Pizzeria Cedar tam size göre bir yer. Travnik pizzasını yöresel sunumuyla yemek için daha fazla beklemeyin. Lezzetli eşsiz kaşarı ve hamuru eşliğinde unutamayacağınız bir tat olan bu pizzayı mutlaka denemelisiniz. Sezar pizzasını yöresel bir sunumuyla tatmak isterseniz buraya gelmelisiniz.

Travnik‘te birbirinden çok ayrı restoran ve cafeler bulunuyor. Genellikle her mekan kendine özgü tatlar sunuyor. Bu tatları denemek ise oldukça uygun fiyatlarda. Travnik bir öğrenci ve turizm şehri olduğu için çok yüksek fiyatlarla karşılaşmanız mümkün değil. Her büçeye göre uygun bir restoran bulunuyor. Ancak genellikle ortalama bir fiyat sunuluyor. +387 61 983 555 Numaralı telefonu arayarak menüler hakkında kafe hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Travnik tarihi bir şehir olması nedeniyle burada özel tatları da bulmanız mümkün. Genellikle Türk mutfağının güzel yemekleri yöresel sunumlar eşliğinde gelir. Bu sayede alışık olmadığınız tatları tatmanız pek de mümkün değil. Ancak her yörenin yemek pişirme usulü ve kullandığı baharatların farklı olması nedeniyle siz de bu farklılığı farkedeceksiniz.

Osmanlı’ya Vezirler yetiştirmiş şehirde özelleştirilmiş tatlardan biri de pizzadır. Cedar pizzasını yemek ve burada bütçenize uygun bir menü almak isterseniz gitmeniz gereken yer Pizzeria Cedar. Pizza bilindiği gibi İtalyan mutfağının bir yemeği. Ancak her ülkede farklı pişirme tarzları ve içine konan malzeminin farklı olası sebebiyle her yerde aynı değil. Cedar pizzası da diğerlerinden daha ayrı olarak pişiriliyor.

Özel olarak tandırda pişirilen muhteşem pizzanın tadı uzun yıllar damağınızda kalacak.

Pizzeria Cedar ayrıca uygun fiyatlara hem öğrencilerin hem de buraya gelenlerin yemek yemek için ilk tercih ettiği yerlerden biri. Çok güzel bir mekanda otantik pizza sunumuyla gelenleri karşılayan bu mekan sizlerinde beğenisini kazanacak. Güzel bir yerde ister akşam yemeği isterseniz öğlen yemeği yemek için burası tam size göredir.

Menü

THE DOUGH

THE SAUCE

THE TOPPINGS

THE COOKING

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!