Teraslı Restoran Hizmeti İle Bambaşka Bir Ortamı Yakalayabilirsiniz

Teraslı Restoran Hizmeti İle Bambaşka Bir Ortamı Yakalayabilirsiniz

Teraslı Restoran Hizmeti İle Bambaşka Bir Ortamı Yakalayabilirsiniz, Farklı bir alternatif olarak sunulan teraslı motel kavramı Travnik ‘in eşsiz...

Teraslı Restoran Hizmeti İle Bambaşka Bir Ortamı Yakalayabilirsiniz

Farklı bir alternatif olarak sunulan teraslı motel kavramı Travnik ‘in eşsiz manzarasınız yakalamanızı sağlamaktadır. Travnik Motel Bajra kış için üstü kapalı yaz ayları için tamamen açık konsepti ile hizmet vermektedir. Restoran olarak çalıştırılan bölümde arkadaşlarınızla geçireceğiniz bir gün içinde enfes yemekler yiyebilirsiniz. Tek kişilik odalar isterseniz yatak eklemesi ile iki kişiliğe çevrilebilir. Çift kişilikler pahalı olması nedeni ile arkadaşlarınız için bu uygun olacaktır.

Farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarından da anlayacağınız gibi yeşil bir vadi içine kurulmuş olan Travnik Motel Barja burada geçireceğiniz en zevkli anları yaşatacak. Ev rahatlığında kalabileceğiniz motel uygun olan fiyatları ile de görülmektedir. Kredi kartı veya peşin ödeme ile kalabileceğiniz her ortam siz ve arkadaşlarınız, aileniz, dostlarınız için rahatlığı yansıtabilmelidir.

Yurt Dışından Gelen Misafirlerinize Layık Bir Motel

Bosna Hersek Travnik’te okuduğunuz süre içinde gelen misafirleriniz için ayrılan kontenjan yurtlarda her zaman istediğiniz performansı veremeyebilir. Travnik Motel Bajra yatak odalarında ideal ölçülerde yatakları, yedek nevresim ve yastıkları ayrıca duş kabinli banyoları ve günün her saatinde akan sıcak suları, havlu ve sabun, şampuan olanakları ile odalar tam teşekküllü çalışmaktadır. İhtiyacınız anında iletişime geçebileceğiniz numaraları ile hemen resepsiyona ulaşabilir ve sıkıntınızı dile getirebilirsiniz.

İlgi ile karşılanacak olan istekleriniz yetkililer tarafından hemen yapılacaktır. Klimalı olan her oda ayarlanabilir konumda malzemeler ile donatılmıştır. Daha büyük odalar içinde televizyon ve oturma grupları da vardır. Otele ait olacak bar, bilardo salonları, gece kulübü, çocuk oyun alanları da görülmektedir. Ayrıca her odaya tahsis edilen teras kullanımı isteğinize bağlı olarak sunulacaktır. Odalarda bağlanabileceğiniz internet sistemi ile ulaşamadığınız arkadaşlarınıza fotoğraf yollayabilir ve ne kadar mutlu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Oda  136 TL
Kahvaltı Tek Kişilik Oda Balkonlu   58 TL

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!