Travnik Kiralık Ev Fiyatları

Travnik Kiralık Ev Fiyatları

Travnik Kiralık Ev Fiyatları, Travnik, tam bir öğrenci şehridir. Son derece büyüleyici manzaralara sahip 2 katlı evler, binalar ve apartmanlar öğrenciler...

Travnik Kiralık Ev Fiyatları

Travnik, tam bir öğrenci şehridir. Son derece büyüleyici manzaralara sahip 2 katlı evler, binalar ve apartmanlar öğrenciler için tasarlanmıştır. Kiraların bedelleri oldukça uygun olmakla beraber şehir merkezine yakınlık, oda sayısının fazlalığı ve lüks olup olmaması kriterlerine göre değişkenlik göstermektedir. Travnik kiralık ev fiyatlarının da uygun olması öğrencileri kendisine daha da bağlamaktadır.

Travnik ev kiralarına bakıldığında 2 öğrencinin aylık 450 TL kira verdiği görülmektedir. Bu ortalama bir rakam olup daha düşük veya daha yüksek ev kiraları da bulunmaktadır. Ayrıca fatura giderleri ile kira bedeli için yaklaşık 650-700 TL ödemek mümkündür. Travnik kiralık ev fiyatlarının da cüzi olması bu şehirde yaşanılabilirliği arttırmaktadır. Eğer öğrenciler evde değil de yurtta kalmak isterlerse o halde kişi başına 250-750 TL arası oda fiyatları ödemek mümkündür. Bu tutarın değişkenliği yurdun lükslüğüne ve merkeze yakınlığına göre belirlenmektedir.

Öğrenci Şehri Travnik’te Rahat Bir Yaşam

Öğrenciler her anlamda bu şehirde oldukça rahat bir öğrencilik dönemi geçirirler. Travnik kiralık ev fiyatları birkaç arkadaş ile bölüşülebilmekte ve bu sayede de kira gideri yok denecek kadar azalmaktadır. Aynı evde kalan öğrenci arkadaşlar bu sayede Travnik’te beraber okuma ve beraber vakit geçirme şansını da kazanmış olacaklardır. Yaşamsal maliyetlerin ve giderlerin oldukça düşük olduğu Bosna Hersek Travnik şehrinde yaşayan öğrenciler, maddi anlamda hiçbir zorluk çekmemektedir.

Gerek tarihi evler gerek yeni lüks binalarda öğrenciler kendi bütçelerine göre evler bulabilmektedir. Ev tercihleriniz için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan yardım alabilirsiniz. Size en uygun ve bütçenize ideal olan Travnik kiralık ev fiyatlarını öğrenebilir buna göre taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Travnik’te ister okula yakın ister şehir merkezine yakın sayısız kiralık ev sizleri bekliyor.

Travnik Ev Kiraları

1+1 100-200 Euro
2+1 150-250 Euro
3+1 200-400 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!