Travnik Lounge İstanblue

Travnik Lounge İstanblue

Travnik Lounge İstanblue, Travnik tarihi yapısı ve coğrafi yapısıyla her yıl binlerce trusti kendine çeken bir şehirdir. Travniğe yalnızca gezmek için...

Travnik Lounge İstanblue

Travnik tarihi yapısı ve coğrafi yapısıyla her yıl binlerce trusti kendine çeken bir şehirdir. Travniğe yalnızca gezmek için deği özellikle okmaya gelen binlerce öğrenci buranın tanıtımında büyük rol oynamaktadır. Çok eski bir Osmanlı şehri olan Travnik Osmanlı zaanında vezirler kalesi olarak bilinirdir. Çünkü Travnikte çok önemli vezirler yetişmiş ve Osmanlı imparatorluğuna çok önemli devlet adamları yetiştirmiştir. Bu nedenle Osmanlı için bu kadar önemli bir mekanın çok önemli tarihi yapılarıda vardır.

Kaleleri, camileri,  eski evleri, çeşmeleri ve daha bir çok tarihi yapısıyla gezip görmek isteyeceğiniz bir yer. Travnik gezinizde bir mola verip dinlenmek isterseniz gidebileceğiniz kaliteli mekanlardan biri de Travnik lounge İstanblue olarak bilinen nargile kafedir. Rahat koltukları özel ışıklandırması ile konforu ayaklarınıza getirecek mekanda huzurlu saatler geçirebilirsiniz.

Nargile severlerin tercih edebileceği bu özel kafede meyveli birçok nargile çeşidini deneyebilirsiniz.

Travnik lounge İstanblue Türk çayının bulunduğu ve daha çok Türklerin ziyaret ettiği alanların başında geliyor. Burada yemek yiyebilir, çayınızı veya kahvenizi içebilirsiniz. Gece dışarı çıkmak isterseniz Travnik’te gidebileceğiniz en iyi yerlerin başında gelir. Rahatsız olmadan keyifi bir vakit geçirmek için burayı ziyaret etmelisiniz.

Farklı tütün çeşitlerini denemek için en ideal mekan olan Travnik Lounge İstanblue’da nargile içmek bir ayrıcalık olacak. 

Muhteşem dokusu ile büyüleyen kentte özellikle gece dışarı çıkmak isteyenlerin tercih ettiği bir yer olan bu mekan sizleri de memnun edecek. Zengin sunumu, bilindik tatları ve hoş bir ambiansının bulunması sebebiyle Travnik Lounge İstanblue kafe gitmeniz gereken yerlerden biri.

Akşam dışarı çıkanların tercih ettiği alanların başında gelen Travnik Lounge İstanblue yalnızca servisleriyle değil mekanın hoş havasıyla da sizi etkileyecek.

Öğrencilerin çoğunlukta yaşadığı Travnik bu sebeple gece hayatında da güzel mekanlarının bulunduğu bir yer. Gece gündüz fark etmeksizin sıkılmadan gideceğiniz alanlarının bulunduğu Travnik yalnızca iç mekanlarında değil doğal güzellikleriyle sizleri etkileyecek dış mekanları da bulunuyor.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!