Travnik Motel Aba

Travnik Motel Aba

Travnik Motel Aba, Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra barınma imkânlarının da kolay olduğu şehirdeki en güzel otellerden biri Travnik Motel...

Travnik Motel Aba

Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra barınma imkânlarının da kolay olduğu şehirdeki en güzel otellerden biri Travnik Motel Aba’dır. Travnik üniversitesinde der programlarınızı haftanın belirli günlerine ayarlayarak o günlerde de uygun ücretli Travnik Motel Aba ’da kaliteli bir konaklamayı tercih edebilirsiniz.

Bosna Hersek yurtdışı eğitimi denildiğinde tercih edilebilecek en güzel ülkelerden biridir. Özellikle Travnik şehrindeki üniversitesi ile son yıllarda giderek popular hale gelmiş, yurtdışı öğrencilerinin gözdesi bir şehir haline gelmiştir.

Travnik yaşam şartları, eğitim kalitesi ve Türkiye’ye olan benzerliği ile hem yurtdışı eğitimin tüm imkânlarını sunmakta hem de öğrencilere kendi ülkelerindeki gibi hissetmelerini sağlamaktadır.

Travnik Bosna Hersek’in en güzel ülkelerinden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü şehir aynı zamanda vezirler şehri diye de bilinir. Osmanlı döneminde değerli devlet adamlarının yetiştiği şehirde yine o döneme ait onlarca kültürel eser barındırmaktadır. Süleymaniye Camii, Nobel ödüllü yazar İvo Andric’in evi, Tornjac heykeli gibi turistik eserleri yakından tanıma imkânına rahatlıkla kavuşacaksınız.

Güzeller güzeli Travnik şehri

Travnik şehri öğrenciler için muhteşem bir şehirdir. Travnik Motel Aba, Travnik şehrinin tarihi güzelliklerinin merkezindeki konumuyla üniversiteye ulaşım kolaylığı açısından son derece uygundur. Temiz, kaliteli, konforlu bir konaklama anlayışı ile hareket eden otelde rahatlıkla ders çalışma imkânına da sahip olabilirsiniz. Oldukça makul ücretlerle ailenizi ve dostlarınızı da ağırlayabileceğiniz otelde kendinizi ev ortamında hissedebileceksiniz. Otelin kablo televizyon özelliği, konforlu duş olanakları, ücretsiz wifi özelliklerinden rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Yürüme mesafesindeki restoran ve bakkal ile yiyecek ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceksiniz.

Travnik şehrinde kaliteli ve modern eğitim anlayışıyla bir üniversite eğitimi için acele edin. Kendi alanında uzman akademik kadro ile hayallerinizdeki mesleklere Türkçe dilinde eğitim imkânlarıyla sahip olun. Yurtdışında okuma ayrıcalığını kaçırmayın.

Kahvaltı Dahil Çift Kişilik Oda  90 TL
Kahvaltı Tek Kişilik Oda Balkonlu  63 TL

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!