uluslararasi-travnik-universitesi-hakkinda

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hakkında

Üniversiteler hakkında detaylı aramalar ve gözlemlemeler yapmak elbette her öğrencinin en doğal hakkıdır. Sonuçta eğitimi alacak kişi sizlersiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hakkında

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hakkında, Uluslararası Travnik Üniversitesi 2006 yılında kurulmuş ve Bosna Hersek federasyonu tarafından tanınmıştır. Akademik eğitim Dünya ile eş değer olduğu için uluslararası öğrencilerin önünü açıyor istihdam sağlanacak bölümlerde iş sahası oluşmasında aktif bir rol sağlıyor. Çalışkan öğrenciler, verimli akademisyenlerimiz, asistanlarımız, iştirak edilen uluslararası çalışmalar sayesinde üniversitemiz uluslararası standartların bilinciyle yürütülmektedir.

ERASMUS, TEMPUS, SOCRATES ile ABD Guglielmo Marconi Üniversitesi İrlanda Duplin, Avusturya Viyana, İtalya Roma; Nikola kuzan Telematika Üniversitesi, Hırvatistan Zagrep Üniversitesi, Sırbistan Belgrad Üniversitesi, Letonya Rezekne Üniversitesi ve birçok uluslararası dünyaca ünlü üniversitelerle yapılan, uluslararası değişim programları ile gerçekleşen işbirliği protokolleri bulunmaktadır. Türkiye’de anlaşmalı olduğu Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Erasmus), Muş Alparslan Üniversitesi (Erasmus), Antalya Akdeniz Üniversitesi (Mevlana) üniversiteleridir. Lisans tamamlamak isteyenler MYO mezunları alanları ile ilgili AKTS ile lisanslarına 3.sınıftan direkt devam edebiliyor (fark dersleri 2-4 ders olabiliyor). Lizbon kapsamında, Avrupa yüksek eğitim sistemi kapsamında Bologna reformuna dahil (Mavi)diplomalar ile dünyada iş fırsatları yaratmaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi YÖK tarafından tanınmakta dır. Üniversite de ayrıca alma şansınız da bulunmaktadır.

travnik

travnik

travnik

travnik

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!