Uluslararası Travnik Üniversitesi

Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek eğitimde sunduğu kalite ile bütün dünyada dikkatleri üzerine çekiyor. Ülke değişim programları, yüksek lisans olanakları veı Uluslararası travnik üniversitesi eğitim şansını her yıl yüzlerce öğrenciye sağlamakta. Mimarlıktan mühendisliğe, hukuktan girişimciliğe istediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz. Üniversiteler arası değişim programlarında büyük bir talep gören Uluslararası Uluslararası Travnik üniversitesi yeni bir şans tanıyor. Ülkede eğitim gerek hayat şartları gerekse ekonomik harç ücretleri ile öğrencileri mutlu edecek maliyette.

Üniversite eğitiminde eğitimin sunduğu avantajların yanı sıra eğitim aldığınız ülkenin yaşam şartları da çok önemli. Yurtdışı eğitimlerinde gerçekten gezilmeye ve görülmeye değer ülkelerin başında yer alan Bosna Hersek tarihi ve doğal güzellikleri ile keyifli bir eğitim olanağı sunmakta. Bütün eğitim hayatınızı iyi bir hukukçu veya mimar olmak için ders çalışarak geçirdiniz. Ancak bu kadar emeğin sonunda hedef puana ulaşamadığınız için ümitlerinizi kaybettiniz. Deme ki hala Uluslararası Uluslararası Travnik üniversitesi eğitim olanaklarından haberiniz yok. Yüksek lisans eğitimlerinde ikinci bir üniversite veya master olanağı sunan yurtdışı eğitimleri artık iyi bir kariyer için şart oldu. Yabancı dil eğimi iyi olan ve ikinci bir diploma alan öğrencilerin hedeflediği kariyere ulaşmaları daha kolay.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi başvuru şartları, vize işlemleri ve konaklama işlemlerinde danışmanlık ve rehberlik hizmetlerine ihtiyaç duyacaksınız. Bu alanda uzman bir kadro ile danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunan Point Yurtdışı Eğitim firması sizlere aradığınız desteği sağlayacaktır. Her türlü işlemlerinizi kolaylaştıran ve daha hızlı halledilmesini sağlayan Point Yurtdışı Eğitim firması gittiğinizde hemen derslere başlayacağınız şekilde işlemlerinizi hallediyor. Eğitim süresiniz bittiğinde aldığınız diploma ile istediğiniz işe kolayca girebilirsiniz. Avrupa standartlarında eğitim olanağı sunan uluslararası Uluslararası Travnik üniversitesi YÖK denkliği olan diploma olanağı sunarak sizlere geleceğe dair hayallerinizi gerçekleştirme şansını yeniden veriyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Bölümleri

Hukuk Fakültesi

Hukuk – ( Türkçe ) Yıllık 1750 Euro

Politeknik Fakültesi

İnşaat Mühendisliği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Mimarlik – ( Türkçe)Yıllık 2500 Euro

Elektrik Mühendisliği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Makina Mühendisliği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Bilgisayar Mühendisliği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Telekomünikasyon Mühendisliği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Lojistik Mühendisliği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Güvenlik ve İş Yönetimi – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

TRAFİK VE ULAŞIM MÜHENDİSLİĞİ FAKÜLTESİ

Yol ve Kentsel Trafiği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Yönetim Trafiği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

Hava Trafiği – ( Türkçe )Yıllık 2500 Euro

İKTİSAT FAKÜLTESİ

Turizm – ( Türkçe )Yıllık 1500 Euro

Bankacılık ve Sigortacılık – ( Türkçe )Yıllık 1500 Euro

Muhasebe Finans ve Denetim – ( Türkçe )Yıllık 1500 Euro

İşletme ve Pazarlama – ( Türkçe )Yıllık 1500 Euro

İşletme Yönetimi – ( Türkçe ) Yıllık 1500 Euro

İşletme Enformatiği – ( Türkçe ) Yıllık 1500 Euro

EKOLOJİ FAKÜLTESİ

Mühendislik Yönetimi – ( Türkçe ) Yıllık 1750 Euro

Çevre Mühendisliği – ( Türkçe ) Yıllık 1750 Euro

MEDYA VE İLETİŞİM FAKÜLTESİ

Medya ve Gazetecilik – ( Türkçe )Yıllık 1500 Euro

İletişim – ( Türkçe ) Yıllık 1500 Euro

Bosna’da Üniversite Tanıtım Videoları

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!