uluslararasi-travnik-universitesinde-egitim-icin-10-gecerli

Uluslararası Travnik Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden

Eğitim için seçeceğiniz üniversite ve ülkelerin sizler için bir şeyler ifade etmesi ve sizi cezp etmesi gerekir. Uluslararası Travnik Üniversitesinde..

Uluslararası Travnik Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden

YÜKSEK STANDARTLARDA EĞİTİM

Uluslararası Travnik Üniversitesinde Eğitim İçin 10 Geçerli Neden, Eğitimler alanlarında uzman profesörler tarafından verilmekte ve öğrencilere öğrenmeyi öğretmektedir. Üniversitemizden mezun olan her öğrenci sorumluluk alabilme, araştırma ve geliştirme gibi kişisel gelişimini tamamlamaya yönelik kazanımlar elde etmektedirler. Öğrenciler dünya rekabet koşullarına uygun bir eğitim alırlarken aynı zamanda sosyal sorumluluk bilinci ile de hayata atılmaktadırlar. Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim alan öğrenciler hem öğrencilik hayatlarında hem de profesyonel yaşamda önemli başarılara imza atmakta ve kendi hayatlarının iplerini kendi ellerinde tutabilecek beceriye sahip olabilmektedirler.

ZENGİN BİR KÜLTÜR

Saraybosna ve Travnik gibi şehirleri ile Bosna Hersek son derece zengin bir kültüre ve tarihe sahiptir. Osmanlı kültürünü n etkilerini yüzyıllardan beri taşında toprağında yaşatan Bosna Hersek, dost kardeş ülke olarak öğrencilerimizi sevgiyle ağırlamaktadır. Burada geçmişten günümüze süregelen Osmanlı yemek kültürü de sizleri sıcak bir şekilde karşılayacaktır. Boşnakların öğrencilerimize içten yaklaşımları ve yardımsever tutumları da Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitimi cazip hale getiren en önemli olgulardan biridir. Kültürlerimizin birbiri ile bu eşsiz uyumu sayesinde kültür şoku yaşamazsınız.

YAŞAM ŞARTLARI

Yaşam şartları öğrencilerimiz açısından yaşanılabilir durumdadır. Para birimi olarak KM kullanılmaktadır. 2 KM 1 Euro’ya eşittir. Ülkede yurt ve ev şeklinde konaklama olanakları mevcuttur. Yurtlar 100 KM, evler de ortalama 300 KM ile 1000 KM arasında değişen kiralara sahiptir. Ülkede ulaşım son derece basittir. Şehrin bir ucundan diğerine tramvay ile seyahat edebilirsiniz. Doğal güzellikleri ile de büyüleyen Bosna Hersek, size sağlıklı, stresten uzak bir yaşam sunmaktadır. Burada evlerde bulunan su içilebilmekte ve size doğal lezzeti, mineralleri ile dünyanın birçok yerinde bulamayacağınız derecede temizlik ve tat sunmaktadır.

EKONOMİK OKUL ÜCRETLERİ

Türkiye’den çok daha uygun fiyatlarda üniversite şimdi yurtdışında sizleri bekliyor. Türkiye’de aldığınız eğitimin 5’te 1’i fiyatına Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim alabilirsiniz. Bu da eşit şartlarda eşit eğitim imkânı sağlamakta ve sizlere hayallerinizde ki bölümü yurtdışında okuma fırsatı sunmaktadır.

TÜRKİYE’YE OLAN UZAKLIK VE ULAŞILABİLİRLİK

Bosna Hersek Türkiye’ye son derece yakındır ve 80 dakikalık uçuş ile rahat ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Türkiye ile arasında ki vize muafiyeti sayesinde gerek siz gerek aileniz diledikleri zaman Bosna Hersek’e gidebilmekte ve aileleriniz ile bu güzel ülkede birlikte vakit geçirebilmenin tadını çıkartabilmektesiniz. Mesafelerin kısa olması sevdiklerinizi yanınızda hissetmeniz için oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. Burada yaşayan öğrencilerimiz ve aileleri sürekli olarak birbirlerini ziyaret edebilecek konumdadırlar. Bunun yanında Bosna Hersek’in son derece güvenli bir ülke olması da tercih avantajı sağlamaktadır.

ULUSLARARASI ÇEVRE EDİNME

Öğrencilerimiz burada dünyanın birçok ülkesinden gerek okumaya gelen gerekse ERASMUS öğrenci değişim programı dâhilinde eğitim alan öğrenciler ile sıkı dostluklar kurmakta ve bu dostluklar öğrencilerimizin unutulmaz anılara sahip olmasına olanak tanımaktadır. Öğrencilerimiz bu dostlukları mezun olduktan sonra bile devam ettirmekte ve bu sağlam ilişkiler kendilerine uluslararası bir çevre imkânı tanımaktadır. Uluslararası çevreden doğan birçok proje hayata geçmekte ve öğrencilerimiz dünya çapında başarılara imza atabilmektedirler.

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

Kış sporları Bosna Hersek için vazgeçilmezler arasında yer tutmaktadırlar. Burada yer alan kayak merkezi dünyayı cezbettiği gibi sizi de büyüleyecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesinde de birçok öğrenci kulübü yer almakta ve bu kulüpler tüm öğrencileri ortak zevklerde buluşturmakta; öğrencilerin sosyalleşmelerini, kendilerini ifade edebilmelerini sağlamaktadır. Doğa yürüyüşleri, Bisiklet sporu gibi birçok aktivite burada gerçekleşmekte ve başarının birlikten geldiği inancıyla öğrenciler el ele vererek hem öğrenmekte hem de spor yapmaktadırlar.

MAVİ DİPLOMA

Mavi diploma, sizlere uluslararası geçerli bir eğitim sağlayan Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından verilmektedir. Bu diploma Avrupa’nın 47 ülkesinde geçerli bir diploma burada sizleri bekliyor. Bu diploma ile dilerseniz Avrupa ülkelerinde çalışma olanağına sahip olacaksınız. Bologna ilkelerine imza atan ve bu ilkeler ışığında ortak müfredat uygulayan ülkelerden biri olan Bosna Hersek size böyle büyük bir avantaj sağlamakta ve sizi yarınlara en iyi şekilde hazırlayan eğitimi sunmaktadır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!